"Taniec z gwiazdami" zadebiutował nad Wisłą w 2005 roku i od razu zyskała ogromną sympatię rodzimej publiczności oraz samych celebrytów, którzy z ochotą zgadzali się na udział w kolejnych edycjach. Dla wielu z nich program był wręcz trampoliną do prawdziwej kariery i medialnego sukcesu.

Reklama

Polska publiczność doczekała się największej ilości edycji show "Taniec z gwiazdami" spośród wszystkich krajów, które zaadaptowały ten format. Jesienią, stacja TVN wyemitowała 13. już odsłonę tanecznych popisów gwiazd, która, jak donosi Fakt, prawdopodobnie była ostatnią.

Oczywiście ostateczne decyzje jeszcze nie zostały podjęte, ale na razie nic nie wskazuje na to, by program miał pojawić się w jesiennej ramówce. Żadne przygotowawcze prace nie zostały rozpoczęte. Osoby, które pracują przy produkcji show, nie dostały żadnych sygnałów, że powinny bukować sobie na jesień terminy – zdradza Faktowi osoba z produkcji programu. To jest kosztowne i trudne do zrealizowania show, wymaga wielomiesięcznych przygotowań – dodaje informator tabloidu.

Obecnie, w wiosennej ramówce stacji TVN "Taniec z gwiazdami" został zastąpiony przez nowy program "Surowi rodzice". Czy widzowie pogodzą się z utratą spektakularnego, tanecznego widowiska?

TVN / ZOOM