TVP1

"Nieznane życie Jana Pawła II" – 16.00 – film dokumentalny
"GOL T - Mobile Ekstraklasa" – 20.00
Słowo abpa Sławoja Leszka Głódzia na Wielkanoc – 20.15
"Alicja w Krainie Czarów" – 21.25 - film przygodowy USA, 2010,  Johnny Depp, Helena Bonham Carter
"Oszukana" – 23.25 – thriller USA, 1991 rok - Goldie Hawn, John Heard

TVP2

"George prosto z drzewa 2" – 12.20 – amerykańska komedia familijna
"Maska" – 15.20 – dramat obyczajowy, USA, 1985, Eric Stoltz, Cher
"Bitwa na głosy" – 20.05 - program rozrywkowy
"Francuski numer" – 22.20 – komedia Polska, 2006, Karolina Gruszka, Jan Frycz
"Punkt zapalny" – 00.10 – film sensacyjny USA, 1993 - Wesley Snipes, Dennis Hopper

TVP Kultura

"Maria Callas" – 8.20 – film dokumentalny
"Sztuczki" – 10.25 – film obyczajowy, Polska, 2001 rok, Joanna Liszowska, Grzegorz Stelmaszewski
"Katyń" – 14.30 – dramat historyczny, Polska, 2007 rok, Andrzej Chyra, Maja Ostaszewska, Artur Żmijewski, Danuta Stenka
"Księżna" – 20.25 – dramat kostiumowy, USA, 2007 rok, Keira Knightley, Ralph Fiennes 

Polsat

"Ale Czad!" – 11.45 - komedia, USA, 2009 rok
"Czarownica" – 13.45 – komedia romantyczna, USA 2005 rok, Nicole Kidman
"Bruce Wszechmogący" – 15.50 – komedia, USA 2003 rok, Jim Carrey
"Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" – 20.05 – film animowany, USA 2009 rok
"Gliniarz z Beverly Hills II" – 22.05– komedia sensacyjna, USA, 1987 rok, Eddie Murphy
"Pakt milczenia" – 00.10 – amerykański horror, 2006 rok

TVN

"Lassie" – 13.40 – film przygodowy, USA/Francja/Wielka Brytania/Irlandia, 2005 rok
"X Factor" – 20.00 - program rozrywkowy
"Nie kłam kochanie" – 21.40 – komedia, Polska, 2008 rok, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Adamczyk

TVN7

"Lepiej późno niż później" – 19.30 – komedia USA, 2003 rok, Jacka Nicholson, Keanu Rivers
"Lemur zwany Rollo" – 22.00 – komedia, USA/Wielka Brytania, 1997 rok

Canal +

"Lucky Luke" – 15.00 – western, Francja/Argentyna, 2009 rok
T-Mobile Ekstraklasa – 17.45 – Mecz Jagielonia Białystok – Wisła Karów
"Latająca maszyna" – 20.00 – film animowany, Wielka Brytania/Polska/Chiny
"Repo Men - Windykatorzy – 21.30 – film sensacyjny, Kanada/USA, 2010 rok, Forest Whitaker , Jude Law
"Bracia" – 23.25 – dramat wojenny USA, 2009 rok, Jake Gyllenhaal, Natalie Nortman

HBO

"Incepcja" – 10.10 – film sensacyjny, USA/Wielka Brytania, 2010 rok, Leonardo DiCaprio
"Karate Kid" – 18.05 – film przygodowy, USA/Chiny, 2010 rok, Jaden Smith, Jackie Chan
"Gry małżeńskie" – 20.25 – komedia, USA, 2011 rok, Kellan Lutz, Mandy Moore
"Gra o tron" – 23.00 – pierwszy odcinek 2. serii serialu

Ale kino+

"Co się wydarzyło w Madison County" – 15.00 – melodramat USA, 1995, Meryl Streep, Clint Eastwood
"Enigma" – 20.10 – dramat wojenny, USA/Wielka Brytania/Niemcy