Tomasz Karolak
Zdecydowany lider rankingu. Tomasz Karolak występuje obecnie aż w trzech tytułach: "Prawo Agaty", "Przepis na życie" i "Ja to mam szczęście". Aktor jednocześnie pracuje także na planie kolejnego sezonu serialu "Rodzinka.pl" i nie stroni od produkcji kinowych. Jak on znajduje czas na to wszystko?

Reklama
Kapif

Krystian Wieczorek

Obecnie Krystiana Wieczorka możemy oglądać w dwóch serialach "Julia" i "M jak miłość". Jednak w najlepszym okresie aktor występował jednocześnie aż w 5 produkcjach: "Czas
honoru", "Plebania", "Miłość nad rozlewiskiem", "Na dobre i na złe" i "M jak miłość". Rąbią mi się czasami w głowie kwestie, imiona. A rynek jest taki jaki jest, więc jestem szczęśliwy, że pracuję - mówił wówczas aktor w jednym z wywiadów

Reklama
Kapif

Kinga Preis
W ostatnim czasie jest jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Oprócz ogromnych sukcesów kinowych w "Róży" i "W ciemności", Kinga Preis występuje w "Ojcu Mateuszu" i gra główną rolę żeńską w serialu "Ja to mam szczęście".

Kapif

Jacek Braciak
Serialowy kolega Tomasza Karolaka, z którym spotyka się na planie wyjątkowo często. Braciaka oglądamy w „Ja to mam szczęście”, wystąpił w nowym serialu „Prawo Agaty” i cały czas pracuje na planie "Rodzinki.pl". Do tego dochodzi obsypana nagrodami "Róża", gdzie podobnie jak w "Ja to mam szczęście" aktor zagrał męża Kingi Preis.

Kapif

Małgorzata Kożuchowska
Do czasu tragicznej śmierci Hanki aktorka była największą gwiazdą serialu "M jak miłość". Aktualnie Małgorzata Kożuchowska gra w "Prawie Agaty" i pracuje na planie nowej serii "Rodzinki.pl", którą zobaczymy w telewizji we wrześniu.

Kapif