Jej świat to nie tylko instrumenty perkusyjne, ale przede wszystkim śpiew. Pewnie niewielu wie, że Dominika świetnie śpiewa, skończyła nawet Wydział Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach właśnie w klasie wokalnej. Ma charakterystyczny głos z lekką chrypką. Debiutowała w Piwnicy pod Baranami (Dominika pochodzi z Krakowa), śpiewała na festiwalu FAMA i w opolskich Debiutach, gdzie zdobyła nagrodę Anny Jantar. Jednak telewidzowie pamiętają ją przede wszystkim z niezapomnianego "Wieczoru z Wampirem" Wojtka Jagielskiego, gdzie grała na perkusji. Śpiewała też z Pawłem Kukizem, a ich piosenka "Chodź zabiorę cię do siebie" zagościła na listach przebojów w całym kraju. Od kilku lat współpracuje z Andrzejem Piasecznym.

Reklama
Polsat

W niedzielnym odcinku Adama Sztabę interesowały powody dla których Dominika zdecydowała się wziąć udział w programie.

Od kilku lat śpiewam na scenie. Niedawno spotkałam człowieka z branży, z którym siedziałam i rozmawiałam o tym co dalej z moim scenicznym życiem. On tę rozmowę podsumował tak: Dominika nie masz figury modelki, nie potrafisz wszystkiego zaśpiewać, daj sobie więc z tym spokój. Wróciłam do domu zdołowana zastanawiając się dlaczego ktoś miałby mnie obdzierać z moich marzeń i pomyślałam, że zrobię na przekór. Dlatego tu jestem - tłumaczyła jurorom.

Jednym z najlepszych występów odcinka było wykonanie własnej kompozycji przez zespół Lemon. Łącząc tradycyjne brzmienia łemkowskie z nowoczesnymi aranżacjami, zespół wzruszył i zachwycił jurorów.

Innym uczestnikiem, którego występ wzbudził wiele emocji był Sebastian "Biały" Białek. Raper zaprezentował własną kompozycję, w której opowiedział historię swojej walki o dziecko.

A który występ w ostatnim odcinku podobał Wam się najbardziej?