Bohaterkami premierowego odcinka programu "Perfekcyjna Pani Domu" są dwie mężatki, które zajmują się wychowywaniem dzieci. 27-letnia Anna z Aleksandrii ma dwoje dzieci, kota i psa. Nie pracuje zawodowo. Jej wielką pasją jest gotowanie, które działa na nią uspokajająco. Chciałaby wreszcie mieć kontrolę nad porządkiem w domu. Sprząta codziennie, ale wciąż nie widzi efektów. Jeszcze nigdy nie udało jej się za jednym razem doprowadzić do czystości wszystkich pomieszczeń. Czego uczestniczka oczekuje po udziale w programie?

Reklama

Przede wszystkim chcę nauczyć się zorganizowania, prasowania i składania ubrań oraz zapanowania nad przestrzenią w domu.

Drugą kandydatką na Perfekcyjną Panią Domu jest Barbara, 30-letnia mama z Katowic. Jest ekonomistką oraz technikiem usług kosmetycznych. Obecnie pracuje na pół etatu jako telemarketerka. Mąż przebywa we Francji, gdzie zatrudnił się jako monter urządzeń dźwigowych. Barbara musi ze wszystkim radzić sobie sama. Jej ulubione zajęcie to surfowanie po Internecie. Chciałaby schudnąć po ciąży, ale jest zbyt leniwa. Nie ma także wystarczająco silnej woli, jeżeli chodzi o utrzymanie idealnego porządku w domu.

Czy Małgorzata Rozenek pomoże uporządkować życie Annie i Barbarze? Przekonacie się już 18 marca o godzinie 10.45 na antenie TVN Style.