Ekipa "rodzinki.pl" zabrała się do pracy, by w jesiennej ramówce powrócić z trzecią serią serialu. Na planie znów znalazła się rodzina Boskich, czyli Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Maciej Musiał, Adam Zdrójkowski, Mateusz Pawłowski oraz przyjaciele pani i pana domu - Agata Kulesza i Jacek Braciak.

Reklama

Trzecia transza serialu przyniesie sporo nowości, od przearanżowania wnętrza domu państwa Boskich, po zmiany, jakie przejdą poszczególne postacie. Serialowy Tomek będzie próbował zrobić prawo jazdy, a Adaś założy zespół i będzie chciał wziąć udział w olimpiadzie historycznej. W nowych odcinkach chłopcy przeżyją także swoje małe-wielkie miłości - zapowiada Dorota Kośmicka-Gacke, producentka "rodzinki.pl".

Kolejna seria to zapowiedź przede wszystkim większej ilości zabawnych sytuacji i trudnych, niewygodnych pytań. Główni bohaterowie, Ludwig i Natalia Boscy stawią czoła nowym wyzwaniom i wybrykom dorastających synów.

Ten sezon będzie jeszcze bardziej szalony. Chłopcy dorastają, hormony zaczynają brać górę i coraz ciężej za nimi nadążyć. Pojawią się też problemy z nowymi technologiami, które odkrywamy za sprawą naszych synów - zdradza serialowy ojciec, Tomasz Karolak.

Serial komediowy Telewizji Polskiej, który doczekał się pięciomilionowej widowni, przedstawia codzienne życie rodziny Boskich i ich problemy dnia codziennego pokazane z ogromną dozą dystansu, humoru i miłości. Chwilowe nieporozumienia i kłótnie, zarówno o błahostki, jak i sprawy fundamentalne przeplatają się ze wzruszającymi momentami przepełnionymi ciepłem, miłością i zrozumieniem.

Na własnej skórze odczuwamy, że polscy widzowie darzą serial dużą sympatią i identyfikują się jego bohaterami. Okazuje się, że mają te same problemy co rodzina Boskich, choć wymyślili je scenarzyści. To chyba najlepsza motywacja do dalszej pracy. A jeżeli jest motywacja, to może powstać nawet czwarty i piąty sezon - mówi Tomasz Karolak.

W trzeciej serii do domu Boskich trochę częściej niż dotychczas gościć będą serialowi dziadkowie. Pojawią się także całkiem nowe postacie. Poza tym cała ferajna wybierze się na wspólne, dalekie wakacje. Będzie się działo!

TVP