Jak pod magazyn "Twoje Imperium", ojciec Alana Andersza, nie chce na ten moment wyrokować w tej kwestii: Jest zbyt wcześnie aby o tym rozmawiać - cytuje jego wypowiedź "Twoje imperium".

Reklama

Jednocześnie Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu zapewnia, że nie zamierza szukać zastępstwa za młodego tancerza, a jego miejsce w programie "Tylko taniec" jest niezagrożone:

Alan Andersz znalazł się w ciężkiej sytuacji i teraz liczy się jedynie to, aby jak najszybciej wyzdrowiał. Naciski z naszej strony lub jakieś nerwowe ruchy byłyby nie na miejscu. O pracę w 'Got To Dance. Tylko taniec' Alan nie musi się martwić. Zastępstwa nie szukamy. Wróci do naszego programu, gdy będzie mógł. Równie dobrze może pojawić się w pierwszym odcinku, jak i w ostatnim. Czekamy na niego!

Jednak jak podaje "Twoje Imperium", osoby pracujące przy produkcji "Tylko taniec. Got to dance" nie są zachwycone tą niejasną sytuacją:

Nie wiemy, jak pisać scenariusz kolejnych odcinków i czy stylistka ma mu szukać ciuchów - narzekają na łamach "Twojego imperium"

Jak sądzicie, czy Alan Andersz zdoła odzyskać siły i powróci na plan programu?

Polsat