Na czas realizacji odcinków przeprowadzamy się całą rodziną do Zakopanego, z czego bardzo się cieszę bo kocham Podhale. Odetchniemy przy okazji i będziemy mogli spacerować z córeczką w pięknym górskim otoczeniu. A że kocham góry to podwójna radość – mówi w rozmowie z Faktem Skrzynecka.

Reklama

Córeczka aktorki urodziła się w grudniu i jest wcześniakiem. Choć pani Katarzyna powoli wraca do pracy to przyznaje, że na razie swój czas chce poświęcić głównie Alice. – Staram się teraz jak najwięcej być z córką i tylko w niewielkim wymiarze wychodzić do pracy, tak by Alikia tylko przez trzy godziny była sama z tatusiem. Wymieniamy się z mężem przy dziecku, gdy on pracuje ja jestem z malutką, gdy muszę wyjść opiekuje się nią tatuś. Na pewno mała nie może narzekać, zawsze obok jest któryś z rodziców więc Alikia jest pogodna i uśmiechnięta – dodaje aktorka.

Kapif

Przyjemność pracy będzie dla pani Kasi tym większa, że program będzie kręcony w jednym z zakopiańskich salonów SPA. I choć będzie on polegał na spełnieniu życzeń siedmiu uczestniczek, zapewne i Skrzynecka jako gospodyni będzie mogła skorzystać z dobrodziejstw tego małego raju na ziemi.

Bohaterkami programu będzie siedem kobiet, które odważyły się coś ze sobą zrobić. Chcą zmienić sposób odżywiania, zadbać o kondycję, figurę i wygląd, a przede wszystkim swój sposób myślenia. To panie przed trzydziestką i po sześćdziesiątce. A że jestem zwolennikiem nie poddawania się w dążeniu do realizacji marzeń, więc postaram się być dobrym duchem dla nich. Mam nadzieję, że mój optymizm będzie zaraźliwy – mówi aktorka.

Kapif

>>>Czytaj także: Janowski wstydu nie ma! Udaje inwalidę?