Karolina Chapko (znana m.in. z „Hotelu 52”) wciela się w siostrę Irka (Maciej Jachowski), Helenę. Rodzeństwo, które nie wiedziało o wzajemnym istnieniu, wreszcie się pozna, a dziewczyna sporo namiesza w życiu brata.

Małżeństwu Rogowskich wielkich emocji dostarczy Grzegorz – nowy bohater, który przybył do Grabiny z Francji (w tej roli Piotr Siwkiewicz – widzowie pamiętają go z kultowego już „Pociągu do Hollywood”, w którym partnerował Katarzynie Figurze). Grzegorz jest pierwszą miłością Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Z wymiany kilku, na pozór, niewinnych maili, zrobi się ryzykowny flirt!

Rewolucja czeka też Agnieszkę (Magdalena Walach). Piękna prokurator znajdzie sobie nowe hobby. Boks! Na ringu pozna sporo młodszego Marcina (znany z serialu „Ratownicy” Mikołaj Roznerski), który okaże się bratankiem serialowego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Niepokorny chłopak skutecznie oczaruje kobietę.

Prawdziwe zmiany czekają też Martę (Dominika Ostałowska). Kobieta każe się wynieść niewiernemu mężowi z domu, ale szybko znajdzie sobie pocieszenie. W jej życiu pojawi się kolejny prawnik (serialowy Wiktor Żak). Marta od razu wpadnie mu w oko. W roli Wiktora zobaczymy znanego z sagi nad rozlewiskiem Piotra Grabowskiego (prywatnie partnera Anny Dereszowskiej, która także występuje w „M jak miłość”).

>>>Czytaj także: Dygant. Wróciła na mały ekran