Karolina Chapko (znana m.in. z „Hotelu 52”) wciela się w siostrę Irka (Maciej Jachowski), Helenę. Rodzeństwo, które nie wiedziało o wzajemnym istnieniu, wreszcie się pozna, a dziewczyna sporo namiesza w życiu brata.

Reklama
Kapif

Małżeństwu Rogowskich wielkich emocji dostarczy Grzegorz – nowy bohater, który przybył do Grabiny z Francji (w tej roli Piotr Siwkiewicz – widzowie pamiętają go z kultowego już „Pociągu do Hollywood”, w którym partnerował Katarzynie Figurze). Grzegorz jest pierwszą miłością Marysi (Małgorzata Pieńkowska). Z wymiany kilku, na pozór, niewinnych maili, zrobi się ryzykowny flirt!

Rewolucja czeka też Agnieszkę (Magdalena Walach). Piękna prokurator znajdzie sobie nowe hobby. Boks! Na ringu pozna sporo młodszego Marcina (znany z serialu „Ratownicy” Mikołaj Roznerski), który okaże się bratankiem serialowego Tomka Chodakowskiego (Andrzej Młynarczyk). Niepokorny chłopak skutecznie oczaruje kobietę.

© MTL Maxfilm

Prawdziwe zmiany czekają też Martę (Dominika Ostałowska). Kobieta każe się wynieść niewiernemu mężowi z domu, ale szybko znajdzie sobie pocieszenie. W jej życiu pojawi się kolejny prawnik (serialowy Wiktor Żak). Marta od razu wpadnie mu w oko. W roli Wiktora zobaczymy znanego z sagi nad rozlewiskiem Piotra Grabowskiego (prywatnie partnera Anny Dereszowskiej, która także występuje w „M jak miłość”).

>>>Czytaj także: Dygant. Wróciła na mały ekran

Kapif