Polsat proponuje aż dwa takie programy. Znany już widzom "Tylko muzyka. Must be the music", w jury którego niezmiennie zasiadają: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Program prowadzą Maciek Rock i Paulina Sykut.

Reklama
Polsat

Na antenie debiutuje też nowy show – "Tylko taniec. Got to Dance", który wzbudza zdecydowanie najwięcej emocji. Gospodarzami programu są Maciej Dowbor oraz Katarzyna Kępka, a w loży sędziowskiej zasiadają takie osobowości jak Michał Malitowski – najbardziej utytułowany tancerz latino na świecie i Krystyna Mazurówna – legendarna tancerka i choreografka oraz aktorka Joanna Liszowska. Show stawia na ludzi, którzy kochają taniec i są otwarci na różnorodne gatunki taneczne. Od hip-hopu, tańca brzucha, burleski do pole dancu. Uczestnicy mogą tańczyć solo, w duecie, albo w formacji tanecznej do przez siebie wybranej muzyki. Główną nagrodą w programie jest 100 tys. złotych oraz występ przed ogromną widownią na 10. jubileuszowym Sopot TOPtrendy Festiwal 2012.

Polsat

Również na antenie TVN-u będzie można zobaczyć dwa programy rozrywkowe – "X-Factor", który wyłoni muzyczne talenty oraz bardzo lubiany przez widzów taneczny "You Can Dance". W jury "X-Factor" obok Kuby Wojewódzkiego i Czesława Mozila zasiądzie Tatiana Okupnik, która zastąpiła w tej roli Maję Sablewską. Czy piękna piosenkarka sprawdzi się jako jurorka? Twórcy programu nie mają co do tego żadnych wątpliwości, bo Okupnik to profesjonalistka i przede wszystkim świetna wokalistka.

TVN

Nie zmienił się za to skład jury "You Can Dance". W loży sędziowskiej zasiądą Kinga Rusin, Agustin Egurrola i Michał Piróg, w roli gospodyni zobaczymy Patrizię Kazadi. Ciekawostką jest fakt, że trzydziestu sześciu wybranych podczas castingów uczestników tym razem pojedzie na warsztaty choreograficzne do Santa Cruz na Teneryfie. Fanów programu powinien też ucieszyć fakt, że relacje z castingów wydłużą się o jeden odcinek.

TVN

Na antenie TVP 2 wystartuje natomiast "Bitwa na głosy". W tej edycji trenerami są Monika Kuszyńska, Mezo, Natalia Kukulska, siostry Natalia i Paulina Przybysz, Edyta Górniak, Kamil Bednarek, Ryszard Rynkowski oraz kontrowersyjny frontman Lady Pank Janusz Panasewicz. Muzyczne show będzie nam towarzyszyć przez kolejne kilkanaście tygodni na ekranach telewizorów w każdą sobotę, a to znaczy, że będzie konkurować z TVN-owskm „X-Factor”.

Newspix

Który z programów przyciągnie przed telewizory najwięcej widzów? Dowiemy się już za kilka tygodni.

>>>Czytaj także: "Hotel 52" w nowej odsłonie. Co się wydarzy?