Wiosną TVN Style proponuje swoim widzom cztery polskie nowości. Pierwszą i najgłośniejszą z nich jest rodzima edycja brytyjskiego formatu "Perfekcyjna Pani Domu". W programie, którego gospodynią jest Małgorzata Rozenek kobiety dowiedzą się, jak dbać o ład i porządek w swoim otoczeniu

Reklama

Premierowy odcinek można było zobaczyć na antenie TVN 28 lutego. W stacji TVN Style program zadebiutuje w niedzielę, 18 marca o godzinie 10.45.

TVN

Kolejną nowością będzie program "Smakuj świat z Pascalem", w którym sympatyczny i dobrze znany polskiej publiczności kucharz Pascal Brodnicki odkrywa tajniki azjatyckich smaków. Show łączy w sobie elementy programu kulinarnego z podróżniczym a gospodarz pokaże widzom, jak łatwo zastąpić tradycyjne dania polskiej kuchni, niezwykłymi potrawami z drugiej strony świata.

Premiera: 7 kwietnia, sobota, godzina 10.45

TVN

Na antenie TVN Style z nowym programem powróci także Dorota Zawadzka znana szerzej jako Superniania. "Na kłopoty Zawadzka" to nowa produkcja, w której popularna psycholog pokaże rodzicom, jak radzić sobie z niesfornymi pociechami.

Premiera: 8 marca, czwartek, godzina 21.00

TVN

Ostatnią polską nowością w wiosennej ofercie TVN Style jest pierwszy własny program Katarzyny Pakosińskiej. W "Pakozetka" gospodyni namówi na intymne zwierzenia męrzczyzn z pierwszych stron gazet.

TVN

Wierni widzowie TVN Style wiosną znajdą na antenie stacji nowe odcinki ukochanych programów. "Miasto kobiet" w nowym studio i z nową szatą graficzną ale wciąż tymi samymi prowadzącymi. Dorota Wellman i Paulina Młynarska, wraz z zaproszonymi gośćmi poruszą kolejne kontrowersyjne, zaskakujące, a niekiedy zabawne tematy.

W ramówce nie zabraknie także nowego sezonu "Magla towarzyskiego", "66 niezapomnianych skandalistów", "Wiem, co jem", "W roli głównej", "Bez oporów", "Pani gadżet" i "Zawody 24 h".

W tajniki wydarzeń kulturalnych, newsów ze świata show biznesu, pokazów mody i planów zdjęciowych wprowadzi widzów Anna Wendzikowska w programie "O tym się mówi".

W ofercie stacji pojawi się także wiele nowości zagranicznych. Brutalne przestępstwa, niewyjaśnione morderstwa i tajemnicze zaginięcia miłośnicy kryminalnych wrażeń zobaczą w serii paradokumentalnej "Akta zbrodni". W paśmie dokumentalnym "Prawdziwe historie" prezentowane będą filmy dokumentalne poruszające trudne i kontrowersyjne tematy. "Taniec - marzenie mojej mamy" to z kolei seria dokumentalna pokazująca grupę dziewczynek trenujących taniec w celu zaspokojenia ambicji własnych matek. Na antenie pojawi się także reality show "Teściowa z piekła rodem" w którym młode małżeństwa będą próbowały znaleźć sposób na niesforne teściowe. Miłośnikom deserów do gustu z pewnością przypadnie program "Planeta słodkości", w którym zobaczą, jak przygotowywane są torty w kształcie wojskowego lotniskowca lub ukochanego psa. W temacie kulinariów będzie także reality show "Mistrzowie od kuchni" w którym najlepsi brytyjscy szefowie kuchni pokarzą, co gotują we własnych domach.

Reklama