Pierwszą z gwiazd, która pokaże możliwości swojej szesnastoosobowej drużyny, będzie Mezo. Poznańska ekipa zostanie prowadzona do boju przez lokalnego patriotę wychowanego na osiedlu Przyjaźni oraz byłego piłkarza Lecha Poznań w zespołach juniorskich. Jacek „Mezo” Mejer, znany m.in. z takich przebojów jak „Ważne”, czy „Sacrum” już ciężko pracuje z ekipą nad pierwszym utworem.

Reklama

Raper posiada w swoim zespole różnorodną broń. Beatboxer Witold Vito WS Ostynowicz, który wystąpił również na jego ostatniej płycie, może wzbogacić oryginalnymi dźwiękami każdy utwór. Nigeryjczyk John James zaczaruje publiczność pięknym soulowym głosem. Jest jeszcze kilka innych niespodzianek w jego ekipie.

Media / Marek LapisFORUM

Jesteście najlepszymi z najlepszych. Przeciwnik nie będzie nas oszczędzał. Czy jesteście gotowi do Bitwy? Uwaga Poznań – do hymnu! „Ważne” To musi wyjść – musi!” – tak zagrzewał do walki Mezo swoją zebraną drużynę.

Już 3 marca, o 20.05 w Dwójce, w programie „Bitwa na głosy” zobaczycie jaką piosenkę wybrał Mezo dla swojej drużyny i którzy wokaliści zaśpiewają swoje pierwsze solowe partie.

Reklama
Media / Marek LapisFORUM