Agenci CSI z Nowego Jorku powracają na polskie ekrany z kolejnymi sprawami kryminalnymi. W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi i każdy kryje inną historię, pracy dla detektywów z biura CSI nie może zabraknąć. Na widzów czekają również inne niespodzianki, nie tylko związane z rozwiązywaniem zagadek.
Wraz z kryminalnymi zagadkami, które rozwiązują agenci z biura CSI w Nowym Jorku, widzowie będą mogli śledzić również nowe przygody detektywów CSI z Miami. W 10 sezonie serialu pracownicy biura, pod wodzą porucznika Horatio Caine’a i jego zastępczyni Calleigh Duquesne (Emily Procter), ponownie zajmą się rozwiązywaniem zawiłych zbrodni. Jak zawsze pomogą im najnowsze zdobycze techniki, które wcześniej czy później naprowadzą ich na właściwy trop.

Reklama
Materiały Prasowe / CLIFF LISPON

W odróżnieniu od innych seriali z serii CSI, agenci z Miami mocno skupiają się również na pracy policyjnej w terenie, która często stawia ich w niebezpiecznym położeniu. Już w pierwszych sekundach najnowszej serii Horatio zostanie ciężko ranny. A to dopiero początek trzymających w napięciu wydarzeń.

Emisja 10 sezonu "CSI: Kryminalnych zagadek Miami" od 1 marca, w każdy czwartek o 21:00 w AXN. Emisja 8 sezonu "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" od 1 marca, w każdy czwartek o 23:00 w AXN.

Materiały Prasowe / CLIFF LIPSON