Agenci CSI z Nowego Jorku powracają na polskie ekrany z kolejnymi sprawami kryminalnymi. W mieście, w którym żyje ponad 8 milionów ludzi i każdy kryje inną historię, pracy dla detektywów z biura CSI nie może zabraknąć. Na widzów czekają również inne niespodzianki, nie tylko związane z rozwiązywaniem zagadek.
Wraz z kryminalnymi zagadkami, które rozwiązują agenci z biura CSI w Nowym Jorku, widzowie będą mogli śledzić również nowe przygody detektywów CSI z Miami. W 10 sezonie serialu pracownicy biura, pod wodzą porucznika Horatio Caine’a i jego zastępczyni Calleigh Duquesne (Emily Procter), ponownie zajmą się rozwiązywaniem zawiłych zbrodni. Jak zawsze pomogą im najnowsze zdobycze techniki, które wcześniej czy później naprowadzą ich na właściwy trop.

Reklama
Media / CLIFF LISPON

W odróżnieniu od innych seriali z serii CSI, agenci z Miami mocno skupiają się również na pracy policyjnej w terenie, która często stawia ich w niebezpiecznym położeniu. Już w pierwszych sekundach najnowszej serii Horatio zostanie ciężko ranny. A to dopiero początek trzymających w napięciu wydarzeń.

Emisja 10 sezonu "CSI: Kryminalnych zagadek Miami" od 1 marca, w każdy czwartek o 21:00 w AXN. Emisja 8 sezonu "CSI: Kryminalnych zagadek Nowego Jorku" od 1 marca, w każdy czwartek o 23:00 w AXN.

Media / CLIFF LIPSON