"Galeria" lepsza od "Plebanii"? Nowy serial ogląda więcej widzów

| Aktualizacja:

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że ukochana przez widzów "Plebania" zostanie zastąpiona przez serial, którego akcja rozgrywa się w galerii handlowej, publiczność wyrażała swoje głębokie niezadowolenie. Tymczasem, po tygodniu emisji nowej produkcji okazało się, że "Galeria" gromadzi przed telewizorami średnio 3,2 miliona widzów.

wróć do artykułu
  • ~Arek
    (2012-02-11 04:59)
    Jestem tez bardzo nie mile zaskoczony ze Plebania znikla z anteny TVP bo to byl naprawde wspanialy serial. Od czasu kiedy na antene pojawila sie Galeria to nie ogladam jedynki. Mam nadzieje ze TVP zacznie myslec i starac sie o powrocenie serialu.
  • ~pastor
    (2012-02-07 20:02)
    pewnie czekali na plebanie kiedy bedzie
  • ~Marcin
    (2012-02-09 21:00)
    Seria Plebania, którego emisję nie tak dawno zakończono w TVP1 był produkcją wyjątkową. Przykro, że taki serial zastępuje się "Galerią" - serialem, którego nie chce Polsat (bo zakłada że nie przyniesie on odpowiednich dochodów, właściwego poziomu oglądalności).
    Reasumując mam ogromny żal do Telewizji Polskiej Programu Pierwszego, że potrafiła zrójnować coś co jest dobre dla Telewidza, Polski i przynosi dochody.
  • ~bożrna
    (2012-02-08 22:24)
    Nudy na pudy. Nic w tym czasie nie ma wikę telewizor gra a my robimy co innego i przeczekujemy. Ja nawet nie wiem kto gra bo nie oglądam
  • ~prwda
    (2012-02-08 18:24)
    GALERIA JEST DO KITU A Z TA OGLADALNOSCIA TO SCIEMA
  • ~Tracz J.
    (2012-02-08 14:16)
    Wara od NASZEJ PLEBANII.
  • ~ajax
    (2012-02-07 23:32)
    "Plebania" miała 3 mln widzów "Galeraia" 3,2 mln,czyli ledwie 200 tysiecy więcej.I PO to zdjęto serial emitowany od kilku lat, który cały czas cieszył się sporą popularnościią dla badziewia,którego emisja zapewne zostanie zakończona jeszcze w tym roku???!!!
  • ~porównaj
    (2012-02-07 22:26)
    A ilu widzów ogladało "plebanię" na poczatku emisji? jakies 10 lat temu?
  • ~nie
    (2012-02-07 18:30)
    mówię za siebie tak jak modę na sukces probowałam ale nie moglam przebrnąć nawet przez jeden odcinek . Przykro mi macie o jednego telewidza mniej.
  • ~2
    (2012-02-07 08:16)
    wszystko można napisać na zlecenie.
  • ~zuzka
    (2012-02-07 19:10)
    Dno dna w dnie tvp. Chyba gorszej szmiry już puścić nie można było.
  • ~bebo
    (2012-02-07 16:14)
    A co mamy oglądać w najdogodniejszym czasie, jeżeli zabrali nam Plebanię? Równie dobrze mogli wstawić serial Gacie na sznurku, też by ludzie oglądali. Poczekajcie troszkę i będzie tak, jak z Rezydencją - ludzie oglądali i szybko się znudzili.
  • ~daniela
    (2012-02-07 14:05)
    galeria to najgorsza lipa jaka w zyciu widzialam.
  • ~MONARA
    (2012-02-07 12:34)
    "GALERIA' JEST BEZNADZIEJNA
  • ~fl
    (2012-02-07 10:04)
    w pierwszych latach emisji Plebanie ogladalo ponad 5 mln widzow,a po 11 latach ok 3,5 mln.
  • ~sru tu tu tu
    (2012-02-07 09:30)
    nastepna koalicja producencka sie oblawia,Telewizjo,nie idz ta droga!
  • ~Pleban
    (2012-02-13 02:15)
    PISZCIE DO TVP RATUJMY PLEBANIĘ
    Ja do nich napisałem z żądaniem przywrócenia serialu, na ich stronie jest formularz kontaktowy (link "kontakt" na dole ich strony"), na Facebooku też są profile i TVP i serialu i grup walczących o jego przywrócenie
    NIE SIEDŹMY BEZCZYNNIE
    POKAŻMY TVP ŻE ZALEŻY NAM NA TYM SERIALU!