Media informowały, że w wiosennej ramówce zabraknie "Rancza", a widzowie będą się musieli zadowolić jedynie powtórkami. Na szczęście,Telewizja Polska oficjalnie już poinformowała, że szósty sezon jak zwykle ukaże się wiosną w Jedynce. Widzowie zobaczą trzynaście nowych odcinków.

Reklama

Już 4 marca TVP 1 pokaże premierowy odcinek kolejnego, szóstego sezonu najchętniej oglądanego przez widzów serialu "Ranczo" w reżyserii Wojciecha Adamczyka. Tradycyjnie widzowie będą mogli obejrzeć nowe perypetie mieszkańców wsi Wilkowyje, w każdą niedzielę, o godz. 20.20 – brzmi komunikat TVP.

To świetna wiadomość dla miłośników produkcji. A tych nie brakuje! Wśród wszystkich widzów największa widownię w 2011 roku miało właśnie "Ranczo", które znalazło się na pierwszym miejscu w zestawieniu najchętniej oglądanych polskich seriali.

A czego widzowie mogą się spodziewać po nowej serii tego hitowego serialu? Producenci "Rancza" zapewniają, że ten sezon przyniesie wiele niespodzianek. Dużo zmian czeka postać Pietrka, którego gra Piotr Pręgowski.

U mojej postaci szykują się rewolucyjne zmiany, bo po okresie zauroczenia i euforii w moim małżeństwie pojawi się poważny kryzys. W grę będą wchodzić osoby trzecie i muszę przyznać, że duża będzie w tym wina mojego bohatera – przyznaje Pręgowski. I dodaje: Pietrek trochę pobłądzi.

Gwiazdor przyznaje też, że uwielbia pracę na planie "Rancza". – Jeszcze mi się nie znudziła i chyba nigdy nie znudzi. Czuję sympatię do mojej postaci, która przecież mnie wypromowała. Na planie poznałem też świetnych kolegów, a moja postać jest prowadzona tak genialnie, że wciąż mnie czymś nowym zaskakuje. W szóstym sezonie Pietrek przejdzie kolejną metamorfozę. Nie mogę zdradzić szczegółów, ale powiem tylko, że będzie nie do poznania – zdradził aktor.

Kapif

>>>Czytaj także: Anno, arystokratce tak nie wypada!