"Robin Hood - Książę złodziei"

Znakomita ekranizacja słynnej legendy o Robinie z Locksley z Kevinem Costnerem, Kevinem Reynoldsem i Morganem Freemanem w rolach głównych to pozycja dla tych, którzy nie przepadają za komediami romantycznymi ale nie stronią od dobrych filmów przygodowych z miłosną historią w tle.

TVP1 godz. 20:25

"Tajemnica Brokeback Mountain" 

Zdobywca 3 Oscarów i 4 Złotych Globów ze znakomitymi kreacjami aktorskimi Heatha Ledgera i Jake'a Gyllenhaala. To piękna i niebanalna historia miłosna, która zachwyciła zarówno publiczność, jak i filmowych krytyków.

Polsat godz. 22.50

"Listy do Julii"

Komedia romantyczna z Amandą Seyfried i Gaelem Garcíą Bernalem w rolach głównych. Akcja filmów rozgrywa się w malowniczej włoskiej Weronie i osnuta jest wokół najsłynniejszego dramatu o miłości autorstwa Williama Sheakspeara. Czy można wyobrazić sobie bardziej odpowiednią propozycję filmową na Dzień zakochanych?

Canal+ godz. 17.50

"Och Karol 2"

Piotr Adamczyk i 6 seksownych kobiet walczących o jego względy w remake'u kultowego filmu "Och Karol" z 1985 roku. Krytyka nie zostawiła na tym filmie suchej nitki, ale widzowie bardzo tłumnie pospieszyli na niego do kin. Czy "Och Karol 2" to dobry film dla zakochanych? Oceńcie sami.

Canal+ Film godz. 21.25

"Walentynki"

Plejada gwiazd amerykańskiego kina, wiele historii miłosnych i akcja rozgrywająca się w święto zakochanych. "Walentynki" to kinowy hit z ubiegłego roku, który w te walentynki można obejrzeć w domowych pieleszach.

HBO godz. 20.10

"Moje wielkie greckie wesele"

Co może wyniknąć ze związku Greczynki i Amerykanina? Na pewno wielkie greckie wesele na którym nastąpi konfrontacja dwóch odmiennych kultur obfitująca w całą masę przezabawnych sytuacji. Tłem wszystkich wydarzeń będzie oczywiście miłość.

Alekino+ godz. 20.10