Po raz pierwszy to nie zawodowi reporterzy będą relacjonowali i komentowali wydarzenia, ale zwykli mieszkańcy, którzy najlepiej znają lokalne sprawy. Opowiedzą całej Polsce, co ich zdenerwowało, co zachwyciło, co zaintrygowało.

Reklama

Program "Raz lepiej, raz gorzej" ma kilka stałych elementów. W "Drugim dnie" zobaczymy inne spojrzenie na wiadomości mijającego dnia.

Szukamy innej perspektywy poruszanych w ciągu dnia tematów. Szukamy drugiego dna. W studio, będziemy również przekonywać zatwardziałych zwolenników swoich idei do zmiany zdania: kara śmierci, szybka jazda motocyklem, operacje plastyczne? Czyje argumenty będą silniejsze? - zapowiadają twórcy programu.

Rozmowy w studio będą przeplatane materiałami filmowymi z różnych dziedzin życia codziennego. Program poprowadzą dziennikarze telewizyjni i radiowi: Monika Richardson, Kinga Burzyńska, Maks Łubieński, Roman Czejarek oraz Paweł Loroch.

W poniedziałek wieczorem zadebiutują Monika Richardson i Roman Czejarek.

Reklama

Zaprosimy komentatorów, charyzmatyczne, nietuzinkowe osobowości, zaskoczymy ulicznymi sondami w cyklu "Mistrz cienkiej riposty". Pokażemy najciekawsze klipy, wydarzenia, gagi z internetu, których sami nigdy nie znajdziecie - zapowiadają twórcy.

Reklama

Do TTV każdy może przesłać materiały filmowe, zdjęcia, wydarzenia ze swojego regionu. Liczą się przede wszystkim ludzkie opinie.

Kanał TTV to stacja o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcona publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka.

Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast. Wyróżnikiem kanału jest interaktywność z widzami, którzy mogą współtworzyć stację.

Jakość stacji buduje zespół redakcyjno-produkcyjny stworzony w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach i doświadczeniu TVN24. Szefową stacji TTV została producentka i reżyserka Lidia Kazen.

Stacja TTV - Twoja Telewizja działa od 2 stycznia, a program "Raz lepiej, raz gorzej" po raz pierwszy wyemitowany będzie w poniedziałek 6 lutego o godzinie 21.