"Prawo Agaty" to serial obyczajowy opowiadający o młodej prawniczce Agacie Przybysz, która wraz z kolegami z kancelarii będzie zajmowała się trudnymi, niebanalnymi, a niekiedy wręcz groteskowymi sprawami swoich klientów. W rolę głównej bohaterki wcieliła się Agnieszka Dygant, a na planie partnerować jej będą Daria Widawska, Małgorzata Kożuchowska, Leszek Lichota i Marian Opania. Serial zadebiutuje na antenie 4 marca. W dniu premiery, wyjątkowo zaprezentowane zostaną dwa pierwsze odcinki. Kolejne epizody będą emitowane w każdą niedzielę o godzinie 21.00.

Reklama

TVN stawia także na coraz bardziej popularny wśród polskiej publiczności format docu soap, zwany inaczej telenowelą dokumentalną. "Ukryta prawda" to produkcja pokazująca problemy zwykłych ludzi. Jak zapewniają twórcy, zamiarem serialu nie jest szokowanie widza, ale pokazywanie, że każdy problem można rozwiązać. "Ukryta prawda" zadebiutuje na antenie już 13 lutego, kolejne odcinki serialu będą emitowane od poniedziałku do piątku o 16.55.

TVN / KAROLINA KARWAN

Nowością na antenie TVN będzie także rozrywkowy program "Woli i Tysio na pokładzie", w którym to światowej sławy fotograf Marcin Tyszka oraz słynny polski projektant Dawid Woliński, będą próbowali swoich sił w zawodach znacznie różnych od tego, czym zajmują się na co dzień. Jak, przyzwyczajeni do 5-cio gwiazdkowych hoteli celebryci poradzą sobie z takimi zdaniami, jak czyszczenie klatek w zoo? O tym widzowie będą mogli przekonać się w każdy poniedziałek o godzinie 22.30. Premierowy odcinek zostanie wyemitowany 5 marca.

TVN

Kolejnym debiutem na antenie TVN będzie program "Surowi rodzice". Reality show, w którym dwójka niepokornych nastolatków na tydzień opuszcza swoje domy i zamieszkuje z rodziną "z zasadami", zastąpi w czasie antenowym program "Taniec z gwiazdami". Od 11 marca, w każdą niedzielę o godzinie 20.00, zamiast tanecznych popisów gwiazd, widzowie będą mogli dowiedzieć się, jak utemperować rozpieszczone dzieci.

TVN
TVN
TVN

Wiosną w TVN-ie nie zabraknie także znanych i sprawdzonych tytułów. Kolejne odcinki serialu "Na Wspólnej" oraz niedawno debiutującej na antenie "Julii" dostarczą widzom mocnych wrażeń, a nowy sezon "Przepisu na życie", jak zapewniają twórcy, będzie jeszcze smaczniejszy niż poprzednie.

Kolejnych edycji doczekają się także programy typu talent show. "X Factor" z nową jurorką Tatianą Okupnik oraz "You can dance" zapewnią widzom długo wyczekiwaną rozrywkę.

Na antenę powrócą także dobrze znane twarze TVN-u. Kuba Wojewódzki, Magda Gessler, Ewa Drzyzga i Oliwier Janiak od marca zapraszają na nowe odcinki swoich programów.

TVN / AGNIESZKA K. JUREK