Śpiewasz, rapujesz, beatboxujesz i jesteś z rejonów Wielkopolski? Koniecznie przyjdź na przesłuchania, na których Mezo, znany także ze współpracy z wieloma polskimi artystami, będzie kompletował swój zespół. Po raz pierwszy w historii programu odbędzie się casting w tym regionie Polski.

Reklama

Jacek Mejer, znany wszystkim jako Mezo, przyznaje, że lokalny patriotyzm i promowanie własnego miasta ma dla niego szczególne znaczenie, tym bardziej, że sam pełni rolę ambasadora Poznania przy organizacji Euro 2012. A z jakim nastawieniem podchodzi do "Bitwy na głosy" oraz co go skłoniło do udziału w tym programie?

Promocja młodych talentów, wyszukiwanie ciekawych głosów – to coś czym zajmuję się od wielu lat, szukając osób do refrenów swoich rapowanych piosenek. W ten sposób udało mi się pokazać Polsce choćby Kasię Wilk. Znam w Poznaniu wiele ciekawych wokalistów i osobowości artystycznych. Mam nadzieję, że choć część z nich znajdzie dla siebie miejsce w mojej drużynie i pokaże swój talent całej Polsce. Mam zamiar tworzyć dobrą bojową atmosferę, być wielkim motywatorem i dorzucić do naszych wykonań szczyptę czarnych rytmów, na których się wychowałem. Poza tym na luzie i do przodu. To program rozrywkowy – dobra zabawa to podstawa! – podkreśla artysta.

Casting do zespołu Mezo rozpocznie się o godz. 9.00 na Stadionie Miejskim w Poznaniu, Trybuna 1, przy ul. Bułgarskiej 17. Wszyscy chętni muszą przygotować kilka różnorodnych piosenek, które będą wykonywać a capella, w tym jedną w języku angielskim. Pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, więc warto przygotować utwór, który pokaże skalę możliwości uczestnika. Mile widziane niespodzianki muzyczne, przygotowane specjalnie dla artysty, np. oryginalne wersje jego hitów. Wybrani w drodze wstępnych przesłuchań wokaliści zostaną zaproszeni do drugiego etapu, który odbędzie się następnego dnia.

Już na początku marca br. osiem skompletowanych w trakcie przesłuchań grup wokalnych z różnych miast, pod przewodnictwem gwiazd muzycznych, stoczy zaciętą "Bitwę na głosy" o wielką nagrodę dla swoich miejscowości.