To było wielkie zaskoczenie nawet dla obsady komediowego serialu "Reguły gry". Według informacji Faktu scenariusz drugiej serii był już bowiem gotowy, a aktorzy mieli lada dzień rozpocząć pracę na planie zdjęciowym. I dosłownie na dzień przed wyznaczonym terminem nadeszła druzgocąca wiadomość, że telewizja jednak nie zdecydowała się kontynuować opowieści o grupie przyjaciół.

Reklama

Okazuje się, że serial nie cieszył się wystarczającą dla włodarzy TVN oglądalnością, choć oprócz Pawła Wilczaka można w nim było zobaczyć takie gwiazdy jak Maciej Zakościelny, Julia Kamińska czy Jan Jankowski.

Na szczęście serialowy Jacek, czyli Paweł Wilczak, cieszy się opinią świetnego aktora, zatem wkrótce na pewno otrzyma nowe propozycje.

"Reguły gry" to pierwszy serial wyprodukowany samodzielnie przez stację TVN7. Produkcja powstała w oparciu o fabułę amerykańskiego sitcomu "Rules of Engagement". I choć za oceanem perypetie grupki przyjaciół cieszą się dużą popularnością, polska widownia nie dała się uwieść proponowanemu w serialu poczuciu humoru.

>>>Czytaj także: Stuhr szczerze o chorobie: Ona mnie upokarza