Wiosną stacja TVN7 zamierza zachować pielęgnowany od dłuższego czasu format kanału filmowo-serialowego. W odpowiedzi na preferencje widzów, władze stacji zdecydowały się na zarówno na nowości, jaki i na kontynuacje najpopularniejszych seriali.

Reklama

I tak, od poniedziałku do piątku emitowane będą nowe odcinki "Zaklinaczki duchów" z Jennifer Love Hewitt w roli głównej. Serial ten cieszył się dużą popularnością wśród widzów stacji.

Media / CLIFF LIPSON

Miłośników cynicznego "Dr Housa" z pewnością ucieszy informacja, że już od marca na antenie TVN7 pojawią się 2 kolejne sezony popularnej produkcji.

Media

Stacja zadbała także o wielbicieli telenowel. Meksykańska "Teresa" zadebiutuje na antenie TVN7 wiosną.

Media / RAUL HERNANDEZ GARCIA

W poniedziałki przed telewizorami zasiądzie raczej młodsza publiczność, która z zapartym tchem będzie śledziła dalsze losy bohaterów "Pamiętników wampirów".

Media

Kluczowym dniem w wiosennej ramówce TVN7 będzie jednak czwartek. To tego dnia emitowane będą bowiem kolejne odcinki debiutanckiej produkcji stacji. "Reguły gry" to sitcom nakręcony na podstawie amerykańskiego formatu, którego oryginał, czyli serial "Rules of engament" cieszy się ogromną popularnością za oceanem. W polskiej wersji, w rolach głównych zobaczymy Pawła Wilczaka, Julię Kamińską, Macieja Zakościelnego, Katarzynę Kwiatkowską i Jana Jankowskiego. Jak zapowiadają sami aktorzy i twórcy serialu, będzie to zabawna, ale nie pozbawiona pikanterii opowieść o relacjach damsko-męskich.

Media / PIOTR MIZERSKI

Dopełnieniem "seksownych czwartków" będzie 7 sezon serialu "Dwóch i pół", w którym Charliego Sheena zastąpił Ashton Kutcher oraz kolejny sezon kontrowersyjnego serialu "Californication".

Media
Media