Od kilku tygodni jurorzy "X Factor" przesłuchują uczestników kolejnej edycji programu. Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i nowa jurorka - Tatiana Okupnik - nagrywali już castingi m.in. w Zabrzu. Relacje z castingów i decyzje o wyborze uczestników będziemy śledzić już od marca w TVN. Sądząc po zainteresowaniu uczestników, druga edycja może być równie emocjonująca, jak pierwsza. Prowadzącym show będzie ponownie Jarosław Kuźniar.

Reklama
AKPA

Nie tylko TVN szykuje sprawdzony muzyczny format na wiosnę. TVP powraca z "Bitwą na głosy", a swoje drużyny w rodzinnych miastach skompletowali już Edyta Górniak, Ryszard Rynkowski, Kamil Bednarek i Janusz Panasewicz.

Stary format muzyczny preferuje także Polsat. Castingi do trzeciej edycji "Must be the music" z udziałem jurorów już trwają. Od marca będziemy mogli oglądać zmagania młodych muzyków. Oceniać będą ich, tak jak poprzednio, Kora, Adam Sztaba, Elżbieta Zapendowska i Łozo.

Polsat

Wiosną na ekrany telewizorów powrócą nie tylko formaty muzyczne. Od marca będziemy śledzić także dalsze losy bohaterów popularnych seriali. Trwają zdjęcia do piątej serii serialu "Hotel 52", trzeciej serii "Przepisu na życie" oraz czwartej serii "Szpilek na Giewoncie". Ten ostatnio serial, co prawda kręcony jest bez głównej aktorki - Magdy Szejbal, ale jak zapewniają twórcy, losy bohaterów serialu będą nadal interesujące.

"Nie za wiele mogę powiedzieć, ale na pewno na samym początku Bartek nie będzie miał szczęścia. Później będzie szukał szczęścia i prywatnego i zawodowego. Akcja będzie rozgrywać się w różnych miejscach m.in. w Warszawie i w Zakopanem. W tej serii naprawdę będzie się działo" - powiedział Krzysztof Wieszczek, odtwórca roli Bartka w serialu "Szpilki na Giewoncie".

Polsat

Serial "Hotel 52" to dalsze historie Natalii Lipskiej i jej pracowników. Do serialu dołączą w tym sezonie młodzi, zdolni aktorzy. Zagrają m.in. Antoni Paradowski oraz Krystian Kukułka. Oprócz nich w serialu grać będą stałe gwiazdy m.in. Laura Samojłowicz, Magdalena Cielecka i Krzysztof Kwiatkowski. Pierwszy odcinek nowej serii będzie wyemitowany już 1 marca 2012 roku w Polsacie.

Wiosną na antenę TVN trafi także trzeci sezon serialu "Przepis na życie". Widzowie nadal będą śledzić losy Jerzego i Anki oraz ich przyjaciół. W Warszawie właśnie trwają zdjęcia do kolejnej części serialu m.in. z udziałem Borysa Szyca, Magdaleny Kumorek, Piotra Adamczyka, Mai Ostaszewskiej i Edyty Olszówki.

Nie bez powodu stacje kontynuują sprawdzone tytuły: "Przepis na życie" zakończył drugą serię z prawie trzy milionową widownią, a wpływy reklamowe wzrosły o 14 milionów złotych.

TVN

Także trzecia seria "Szpilek na Giewoncie" przyniosła zyski. Serial Polsatu oglądało ponad dwa miliony widzów, a wpływy z reklam wyniosły 19 milionów złotych. Podobne wyniki przyniosła czwarta seria "Hotelu 52".