Aktorzy radzą sobie z mrozami doskonale. Czasem zawodny bywa sprzęt, ale nigdy ludzie. Mamy zgraną ekipę i wbrew panującej pogodzie, ciepłą atmosferę na planie – opowiada Faktowi Justyna Durmaj z produkcji serialu.

Reklama

W nowym sezonie na Krupówkach będą królowały cztery "szpilki": Anna Czartoryska (Xenia), Joanna Orleańska (Diana), Natalia Rybicka (Agnieszka) i Lidia Sadowa (Aneta). Krzysztof Wieszczek, czyli serialowy Bartek, z dnia na dzień będzie przeżywał coraz większe zauroczenie piękną Xenią.

Polsat

Widzowie zobaczą dużo wątków miłosnych. Akcja będzie wyjątkowo dynamiczna, przepełniona humorem. Czwarta seria szykuje zupełnie nowe otwarcie dla historii "Szpilek...”"– zdradza Durmaj. – Pojawi się nowy bohater, grany przez Jan Wieczorkowskiego. Będzie nowym współwłaścicielem pensjonatu Lucyny. Góralka będzie chciała się go na początku pozbyć, ale to nie takie proste. Okaże się, że chłopak ma korzenie góralskie i to zmieni postać rzeczy – dodaje.

Polsat

Ciekawe perypetie czekają też Dianę (Joanna Orleańska). To czarny charakter, cwana, zimna kobieta, która do tej pory bawiła się mężczyznami, a teraz to wyrachowanie obróci się przeciwko niej.

Polsat

Strzała Amora trafi i zadziorną Lucynę (Dorota Pomykała). Góralka postanowi nauczyć się jeździć na nartach. Poza nowymi umiejętnościami, Lucyna na stoku zdobędzie serce swojego instruktora... Miłość nie ominie także Anieli (Małgorzata Pieczyńska).

Polsat

Stolica polskich Tatr jest jednym z najchętniej odwiedzanych miejsc w Polsce przez turystów. Jak pracuje się w takich warunkach? Zdjęcia na Krupówkach mamy w dzień i wieczorami. Tłumy bywają kłopotliwe, bo kręcenie znanej produkcji wzbudza zainteresowanie, ale ekipa radzi sobie sprawnie. Nad wszystkim czuwają dyżurni i ochrona, którzy dbają, by przechodnie nie wchodzili na plan, czy nie robili w tle zdjęć. Mamy też wiele pytań, czy nie poszukujemy statystów – dodaje ze śmiechem Durmaj.

>>>Czytaj także: Barwne życie Himilsbacha i Maklakiewicza