Piotr Cyrwus pożegnał się z rolą niezdarnego Ryśka. Śmierć jego bohatera poważnie wpłynie na dalsze losy rodziny Lubiczów. Jak poukładać życie pozostałych postaci? Co zrobić, by publiczność, która ostatnimi czasy coraz rzadziej śledziła serial, zupełnie się od niego nie odwróciła? To obecnie najważniejsze pytanie producentów telenoweli.

Reklama

Jak dowiedział się Fakt, scenarzyści już główkują jak namieszać w życiu serialowej familii. Mówi się, że Paweł Lubicz wda się w romans, a zrozpaczona po śmierci męża Grażynka znajdzie w końcu pocieszenie u boku innego mężczyzny!

Oglądalność spadała nam już od dłuższego czasu. Co nie jest znowu specjalnie dziwne, bo serial nadawany jest już od 16 lat i to pięć razy w tygodniu. Choć bardzo nam żal rozstania z Piotrkiem Cyrwusem, który jest świetnym aktorem, to jednak śmierć Ryśka daje nam pole do popisu. Mamy możliwość poprzestawiać życie pozostałych bohaterów tak, by znów zaintrygować widzów ich losami – zdradza Faktowi osoba z produkcji „Klanu”.

Śmierć Hanki Mostowiak z „M jak miłość” zgromadziła przed telewizorami ponad 8 milionową publiczność. Czy tak będzie i tym razem? Tego dowiemy się już niebawem. Pod koniec lutego Jedynka pokaże dramatyczne wydarzenie, po którym rozstaniemy się na zawsze z legendarnym już Ryśkiem Lubiczem.

Kapif

>>>Czytaj także: Kryzys u Dody. Co się stało?