Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych podjęła decyzję o produkcji kolejnego sezonu "Szpilek na Giewoncie" ponieważ serial wciąż cieszy się wysoką oglądalnością. Kolejne odcinki powstaną jednak bez Magdy Schejbal, która obecnie pochłonięta jest opieką nad nowo narodzoną córeczką. Czy widzowie zaakceptują kolejne odcinki bez głównej bohaterki?

Reklama

Myślę, że serial zdobył powodzenie nie tylko dlatego, że grała w nim Magda, ale także dlatego, że pokazuje on styk kultury góralskiej i wielkomiejskiego stylu życia. Dlatego wierzę dalej w sukces “Szpilek”, mimo że początkowo w nowej serii nie będzie Magdy - tłumaczy swoją decyzję Nina Terentiew w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Jednocześnie pani prezes zapewnia, że twórcy niecierpliwie czekają na powrót serialowej gwiazdy:

Czekamy na powrót Magdy, dla której w tej chwili najważniejszą sprawą jest dziecko. Mam nadzieję, że pojawi się w “Szpilkach” pod koniec nowej serii. - wyjaśnia Terentiew

Do czasu powrotu Schejbal, rolę gwiazd serialu mają przejąć Anna Czartoryska (dziś pisaliśmy o poszerzeniu jej roli w serialu), Joanna Pierzak -Orleańska wcielająca się w postać nowej szefowej biura reklamy w Zakopanem oraz Natalia Rybicka, która pojawiła się w trzeciej serii jako kobieta z Warszawy reprezentującą inwestora budującego hotel. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, w obsadzie pozostają m.in. Krzysztof Wieszczek i Dorota Pomykała, a dołączy do niej także Jan Wieczorkowski.

Polsat
Polsat

Jak sądzicie, czy serial "Szpilki na Giewoncie" bez Magdy Schejbal wciąż będzie cieszył się sympatią widzów?

Polsat / Bartosz Rzepecki