Jak podaje Fakt, Grażynka rolę której wciela się Małgorzata Ostrowska-Królikowska, bardzo mocno przeżyje odejście męża. Do tego stopnia, że zacznie myśleć o samobójstwie.

Reklama

Scenarzyści „Klanu” najwidoczniej nie zamierzają oszczędzać nerwów widzów TVP 1. Fakt dowiedział się, jak potoczą się losy serialowych bliskich tragicznie zmarłego Ryśka. Będzie to cios dla całej jego rodziny. Dla Grażyny wszystko straci sens. Kobieta znajdzie się w wielkiej rozpaczy, a czas niestety nie przyniesie jej spokoju i nie ukoi bólu. Serialowa pielęgniarka popadnie w odrętwienie. Będzie żyła z dnia na dzień, mechanicznie wykonując obowiązki i coraz bardziej pogrążając się w depresji.

Kapif

Wszyscy fani „Klanu” wiedzą, że Rysiek i Grażynka byli wręcz idealną parą. Jak wszyscy mieli swoje problemy, ale pokonywali je. Łączyła ich wielka miłość i przyjaźń. Grażynka straci więc nie tylko męża i ojca swoich dzieci, ale i najlepszego przyjaciela. Tymczasem będzie musiała stawić czoło nie tylko strasznej rzeczywistości, ale i wspierać zrozpaczone dzieci – zdradza Faowi osoba pracująca przy produkcji serialu.
Dzieci jednak dojdą do siebie szybciej niż ich mama. Troje sierot po Ryśku, czyli Bożenka, Maciuś i Kasia, z rosnącym przerażeniem będzie patrzeć na to, co dzieje się z Grażynką. Nie tylko oni. Sytuacja wzbudzi również alarm w całej rodzinie Lubiczów. Zatroskane rodzeństwo Ryśka będzie naciskać, by wdowa zwróciła się o pomoc do psychoterapeuty. Siostra Rysia, Elżbieta, zaproponuje, by Grażynka i dzieci zamieszkali z nimi. Wszystko po to, by mieć na oku coraz bardziej zamkniętą w sobie kobietę, która odmówi wizyty u specjalisty.

Mało tego. Jak udało się dowiedzieć Faktowi, pogrążona w czarnych myślach pielęgniarka coraz częściej zacznie myśleć o odebraniu sobie życia!

To jest serial o prawdziwych ludziach i ich emocjach. Nie będziemy koloryzować. Przed postacią Grażynki najtrudniejsze chwile w jej życiu – zdradza informator Faktu. Oby tylko nie skończyło się kolejną serialową śmiercią. Tego fani telenowel mogliby już nie wytrzymać!

Kapif

>>>Czytaj także: Arciuch walczy o męża