Sugestie dotyczące tego, że Edyta Górniak otrzymała propozycję zarówno z telewizji publicznej, jak i z TVN pojawiają się w mediach ok kilku tygodni. Artystkę chcieliby ponoć widzieć u siebie twórcy "Bitwy na głosy" i "X Factor". Ona sama jednak, jak na kapryśną divę przystało, zwleka z podjęciem decyzji do samego końca, umiejętnie kokietując media.

Reklama

Na wideoportal.pl pojawił się krótki wywiad z Edytą Górniak, w którym piosenkarka wyznaje, że wciąż zastanawia się, czy wystąpić w jednym z programów rozrywkowych:

Rzeczywiście kilka propozycji różnych spłynęło, rozważam jeszcze, to są te ostatnie 10 dni w roku, kiedy rozważam jeszcze co wziąć tak w istocie pod uwagę w tym nadchodzącym roku - powiedziała wymijająco gwiazda zapytana przez redaktora, ile jest prawdy w doniesieniach o jej pojawieniu się w jednym z programów.

W dalszej rozmowie piosenkarka przyznała, że na podjęcie decyzji zostało jej zaledwie kilka dni i jeśli tylko zdecyduje się na udział w jakiejkolwiek produkcji, fani mogą spodziewać się oficjalnego komunikatu.

Czy chcielibyście zobaczyć Edytę Górniak w jakimś talent-show?

AKPA