Rysiek Lubicz z "Klanu" podobnie, jak Hanka Mostowiak z "M jak miłość" to postać, która występowała w produkcji od samego początku. Widzowie obserwowali, jak radził sobie jako mąż i ojciec a jego nieco nieporadny sposób bycia często stawał się obiektem kpin. Bez wątpienia jednak Rysiek to jedna z najbardziej charakterystycznych i barwnych postaci "Klanu".

Reklama

Widzów czeka niestety traumatyczne przeżycie, ponieważ, jak donosi Fakt, postać Ryśka zostanie uśmiercona. Głównym powodem, dla którego twórcy zdecydowali się na tak drastyczny krok jest chęć opuszczenia serialu przez Piotra Cyrwusa, aktora, który od 14 lat wciela się w tę postać.

Michał Pieściuk / newspix.pl

Jak informuje tabloid, Cyrwus od dłuższego czasu nie krył swoich zamiarów dotyczących odejścia z produkcji:

"Klan ma wielu fanów w Polsce i oni chcą właśnie takiego „dupowatego” Ryśka, jakiego gram. Szczerze? Czasami myślę, że ten serial nie jest dla mnie, bo nie rozwijam się zawodowo" – powiedział aktor w jednym z wywiadów. "Ale ta praca zapewnia mi spokojne życie" - dodał tłumacząc, dlaczego od tylu lat wciela się w postać Ryśka.

Z informacji Faktu wynika jednak, że aktor w końcu podjął tę trudną decyzję i rozstaje się z serialem. Ponieważ zaś scenarzyści nie wyobrażają sobie, by po 14 latach w postać Ryśka wcielał się innych aktor, Lubicz zostanie uśmiercony.

Tabloid dodaje, że na chwilę obecną informacje o śmierci bohatera są pilnie strzeżone i nikt z produkcji, ani obsady serialu nie chce na ten temat rozmawiać. Faktowi udało się jednak dowiedzieć, że Rysiek prawdopodobnie zginie w skutek obrażeń odniesionych w bójce.

Czy widzom będzie brakowało postaci Ryśka Lubicza?

Darek Lewandowski / Agencja Mazur
Teodor Klepczyński / newspix.pl

>>>Czytaj także: Doda pokłóciła się z ukochanym. O...