Telewizja Polska bierze to, czego nie chce Polsat

| Aktualizacja:

"Galeria" to najnowszy serial Telewizji Polskiej, który ma pojawić się na antenie TVP1 od stycznia. Jak podje Presserwis, format, na którym oparta jest produkcja początkowo miał trafić do Polsatu, stacja jednak nie zdecydowała się na ten projekt.

wróć do artykułu
  • ~rita
    (2011-12-16 16:00)
    Kolejny gniot dla kretynów.
  • ~vp
    (2011-12-16 16:51)
    Nie oglądam i nie płacę na to goowno ,więc nic mnie to nie obchodzi. Panie Brown przewietrz pan to tvp, bo dziennikarstwo jest na najniższym możliwym poziomie . Gorzej jest pewnikiem w Korei gdy cały dzień oglądają Kim Dzong Ila,my zas pierdoły tvp info na okrągło.Może warto by spróbować i pokazywać całą dobę nieprzerwanie wystąpienia wielkiego stratega i geniusza wszech czasów Jarosława K.Dorównamy !
  • ~stary telewidz
    (2011-12-16 23:21)
    Mam obierki po kartoflach i używany papier toaletowy, oddam TVP prawie za darmo.
  • ~DW
    (2011-12-17 10:34)
    Grupa ATM towarzysko, a w pewnym okresie finansowo powiązana z przewodniczącym KRRiT Janem Dworakiem

    http://media.wp.pl/kat,1022941,wid,13376838,wiadomosc.html?ticaid=1d92b
  • ~kaowiec-peowiec
    (2011-12-17 22:42)
    co to za nowomowa 'jest od poczatku formatem ...'?
    Dziennikarzyno zenada.
  • ~bruno
    (2011-12-18 20:08)
    Z tego co wiem, druga wersja z nową obsadą i nowym reżyserem też poszła do kosza. Dopiero trzecie podejście z nowym reżyserem coś dało. Świadczy to o tym, że musi to być totalne goooowno, ale jak widać umiejętności perswazji atmu są spore skoro tvp jednak kupiła to co nawet polszit wywalił do śmieci. Zamiana plebanii na sklep jest też symbolem czasów. Łatwo serial zdjąć, ale trudniej utrzymać go przez 10 lat. Czy ktoś wytrzyma oglądając przez 10 lat zakupy w tym samym sklepie? Wątpię.
  • ~FAN
    (2011-12-23 08:10)
    A CZY BĘDZIE BABCIA JÓZIA?
  • ~Janusz
    (2012-01-30 19:56)
    Film dla idiotów
  • ~emmy
    (2012-03-06 10:23)
    nie Panie Brown, tylko Braun - Juliusz Braun
  • ~Leon
    (2012-03-09 00:11)
    Kto będzie oglądał ten szit?
  • ~piotr_galeria
    (2012-03-19 11:58)
    Karolina (główna bohaterka serialu Galeria), wróciła po studiach w Mediolanie do rodzinnego Wrocławia. Pracuje w galerii handlowej w butiku ale marzy o własny butkiku biżuterią. Myślicie, że uda jej się odnieść sukces?
  • ~natkol
    (2012-03-29 14:16)
    Bardzo dobrze mi sie oglada ten serial, w przeciwienstwie do "Plebanii". Ciekawe, czy Laura już odpuściła na dobre romans z Woydattem? Jej mąż pewnie i tak się dowie z kim romansowała...