Jak donosi Fakt, o swój udział w programie nie musi martwić się Hubert Urbański. Prezenter wielokrotnie sprawdzał się w takiej roli (ostatnio w zakończonym w weekend "The Voice of Poland) i stacja nie widzi powodu, by rezygnować z jego profesjonalizmu. Wciąż jednak pozostaje pytanie, kto będzie wspierał go w prowadzeniu kolejnej edycji "Bitwy na głosy". informacji tabloidu wynika, że TVP2 zdecydowało jedynie, że będzie to kobieta.

Reklama

Największe szanse na stanowisko prowadzącej mają ponoć Magdalena Mielcarz, Agnieszka Szulim i Paulina Chylewska. Modelka sprawdziła się w roli gospodyni programu "The Voice of Poland" i szefowie stacji ponoć chętnie zobaczyliby ją w kolejne edycji "Bitwy na głosy". Nie wiadomo jednak, czy mieszkająca na stałe w Nowym Jorku gwiazda zdecyduje się na kolejny angaż w Polsce.

Teodor Klepczyński / newspix.pl

Jej kontrkandydatkami są Paulina Chylewska i Agnieszka Szulim. Obie panie pracują na co dzień w TVP i wielokrotnie udowadniały, że realia pracy w telewizji oraz fach konferansjerki nie są im obce.

Kapif
Kapif

Na kogo ostatecznie zdecyduje się TVP, przekonamy się już niebawem.

A kogo widzowie chcieliby zobaczyć w 2. edycji "Bitwy na głosy"?

Fakt

>>>Czytaj także: Wygrała "Top model", wyjeżdża z Polski. Dokąd?