Odcinek programu "Kuba Wojewódzki", w którym pojawili się Nergal i Aleksandra Hamkało, był ostatnim przed zimową przerwą w programie. Na oficjalnej stronie "Kuba Wojewódzki" fani mogą znaleźć takie oto pożegnanie:

Reklama

"Na początku parę słów o mnie. Jestem kimś. Mieszkam w TVN-ie, gdzie wszyscy patrzą we mnie jak w tęczę. I niech patrzą. Po pierwsze pozytywnych wrażeń estetycznych nigdy dość, a po drugie muszą napatrzyć się na zapas, albowiem przez czas jakiś z powodu bycia gdzie indziej nie będzie mnie tu. No chyba, że opanuję trudną sztukę bilokacji, ale na to akurat specjalnie bym nie liczył."

W dalszej części Kuba pamięta, by złożyć swoim widzom świąteczne życzenia.

"W każdym razie korzystając z okazji, tudzież zbliżających się Świąt i Nowego Roku, wszystkim Wam chciałem złożyć serdeczne życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności i jeszcze raz pieniędzy, oraz tego by zawsze otaczali Was ludzie, głośno i swobodnie głoszący własne poglądy, najlepiej krańcowo odmienne od Waszych, albowiem bez nich:

a) Nie byłoby się z kim kłócić, a pozbawianie ogółu Polaków ( i nie tylko) ulubionej rozrywki byłoby nie tylko niepatriotyczne, ale i niehumanitarne.

b) Wszyscy byliby tacy sami. Co byłoby nudne.

A tego przecież byśmy nie chcieli.

Dlatego wszystkim Wam naraz i każdemu z osobna, przyjaciołom i przeciwnikom, widzom i przeciwnikom życzę stosów własnych poglądów i tyle poczucia humoru ile tylko potrzeba by znosić poglądy innych. Nawet te głupie.

Wesołych Świąt i do zobaczenia wkrótce. Wasz Ktoś."

Będziecie tęsknić za programem "Kuba Wojewódzki"?