Znana prezenterka straci pracę? Ultimatum dla gwiazdy

| Aktualizacja:

Jedna z najbardziej znanych twarzy TVP może zniknąć z wizji. Prezenterka dostała ultimatum od władz stacji. Do tego trafiła na przymusowy urlop.

wróć do artykułu
  • ~emetytka - młoda duchem
    (2011-12-12 13:51)
    Trzeba przyznać,że brak ciekawych osobowości w "pytaniu na śniadanie" nie ma osoby,którą oglądałoby się z zaintrresowaniem, na którą by się czekało,teksty uśmiechy,gesty, nudne,a czasem żenujące,dlatego ostatnio mało oglądam. A przecież mamy piękną i bardzo inteligentną młodzież - postawmy na nich napewno wykażą się większą wyobrażnią, jak Ci "ODGRZEWANI".
  • ~hanka
    (2011-12-09 14:05)
    jest "nowa gwiazda" dzis w Sniadaniu wiecznie mloda Grazyna Torbicka-czy naprawde nie ma mlodych,madrych kobiet,chyba,ze pani Resich-Modlinska,nudna jak reklama margaryny,nie chce takich w programie
  • ~Anatol
    (2011-12-06 13:53)
    Ta cieniaska juz dawno miala wyleciec z tvp ale ze w tabloidach naszczekala naPIS to zostala.Ma okropna dykcje i nie potrafi sie nawet dobrzewyslowic
  • ~777*
    (2011-12-06 13:48)
    Olejnik to jest tylko dla gosci z PO SLD czy PSL i Palikota daim się wypowiedzieć i jest grzeczna
    Jak tylko przyjdzie ktoś z PIS to od razu przerywa zeby wstawić swoje zdanie i krzyczy na nich Tak samo Pochanke i ten chłopiec z małymi cy ckami zwany Werner z TVN24
  • ~widz
    (2011-12-06 13:44)
    A co z Lisem? szefowie gdzie was obiektywizm? widać ,ze u Was ,ze u was dalej względy mają ci poprawnie polityczni.
  • ~"Media -Partia!!"
    (2011-12-06 13:05)
    ~podatnik2011-12-06 09:57
    Gdzie jej tam do p. J. Pochanke z TVN, ta pani traktuje gości jako tło do swoich wypowiedzi, podobnie jak p. Olejnik, p. Mosz, etc. To są osoby, którym prowadzenie programu jest potrzebne do promocji własnej osoby.

    Pochanke i OLEJ-NIK, podobnie jak Lisia Kita uważają się za osoby opiniotwórcze. Za komuny może by i to przeszło, bo mieszano rozrywkę z ideologią , naród był spragniony rozrywki, której nie było wiele. Czekając na rozrywkę w TV był gnębiony ideologiom. Pamiętam jak będąc dzieckiem w pewien czwartek czekałem na serial "Brygady Tygrysa", a zamiast tego przez dwie bite godziny nazłuchałem się "Gierek -Partia!!" wrzeszczane przez idiotów.
  • ~vp
    (2011-12-06 12:52)
    Nie oglądam dwójki ,ale w trójce przydałby się przeciąg ? Dziś Klarenbach prowadził wywiad z panią Kidawą - Błońską ,przecież temu chłopaczkowi brakuje Kinderstuby o SAVOIR VIVRE nie wspominając. Wykazał się nie przymierzając prstactwem, Niech nie wchodzi na wysokie c bo wygląda to śmiesznie i głupkowato.
  • ~azet
    (2011-12-06 12:41)
    Ta Popek - tragiczna, spuście ją do Terientiew POLSAT.
  • ~misiek
    (2011-12-06 12:16)
    cała TVP to banda darmoziadów która się bogaci na ludzkich pieniądzach
  • ~Kuźba Stefan
    (2011-12-06 12:09)
    Prawdę mówiąć, co to mnie obchodzi?
  • ~ewcia-tv polonia niemcy
    (2011-12-06 10:52)
    TV ma bielmo na oczach pozbywa sie naprawde dobrych ludzi a program prowadza miernoty kawa czy herbata prowadzona przez starych doswiadczonch prezenterow jest jak dobre wino .Nie moge patrzec na te mlode wlasnie zle ubrane i puste mlode prezenterki bo nic ciekawego soba nie prezentuja,moze jedynym atutem to wiek albo ladna buzia a czy to wystarczy
    .Faktycznie za co placic abonament !!!
  • ~spostrzegawczy
    (2011-12-06 10:40)
    A nie pamiętacie może, że w latach 90-tych ta AlicjaResich Modlińska miała TOK Show i w nim promowała kogo??? Szymona Majewskiego.
  • ~podatnik
    (2011-12-06 09:57)
    Gdzie jej tam do p. J. Pochanke z TVN, ta pani traktuje gości jako tło do swoich wypowiedzi, podobnie jak p. Olejnik, p. Mosz, etc. To są osoby, którym prowadzenie programu jest potrzebne do promocji własnej osoby.
  • ~Bibilijny
    (2011-12-06 09:53)
    Alicja Resich Modlinska nie wiem jakie ma tam uklady napewno mośkowe , bo jakże moga być inne dla tej miernoty , wiele sił ta szkapa próbuje z wynikiem marnym albo bliskim zeru. Ciekawa funkcja w TV , szefowa 'Pytania na śniadanie' , pognąć tą szkapę razem z tą Popek
  • ~ads
    (2011-12-06 09:49)
    dla mnie to niezrozumiały artykuł o płaczliwym użalającym stylu , ja telewizji nie oglądam w takim wymiarze
  • ~:))
    (2011-12-06 08:02)
    ~FARGO2011-12-06 07:50
    jednak DZIENNIK to gazetka do magla, dno dna o czym wogóle wy piszesie, jakies pierdy, nie istotne wiadomości.

    Do papieru toaletowego też się często wraca. Dlatego ja tak często wracam do "Dziennika" :))
  • ~sawa
    (2011-12-06 07:54)
    Uwaga. Tego programu nie będzie, gdy zostanie zlikwidowany abonament. Kontraktu niezatapialnej szefowej - też.
  • ~FARGO
    (2011-12-06 07:50)
    jednak DZIENNIK to gazetka do magla, dno dna o czym wogóle wy piszesie, jakies pierdy, nie istotne wiadomości.
  • ~wisi mi to jak kilo kitu
    (2011-12-06 07:31)
    Popek, a co to za jedna? Jestem na necie, a filmy oglądam na DVD, więc nie wiem co się dzieje w telewizji salonowej TVP i TVN i szczerze mówiąc wisi mi to jak kilo kitu. Dzięki bogu mamy XXI wiek i nie musimy jak za komuny bazować na prawdach które nam serwują w TV.
  • ~paweł
    (2011-12-06 07:30)
    a kto to jest?