Nowe twarze TVN-u. Zyskają sympatię publiczności?

Nie od dziś wiadomo, że rola w popularnym serialu może z anonimowego aktora zrobić prawdziwą gwiazdę. Czy bohaterki nowej produkcji TVN-u, Julia Rosnowska i Weronika Humaj na stałe zagoszczą w polskim show biznesie?

wróć do artykułu
  • ~:)
    (2011-12-04 12:53)
    WOLE BYĆ MOHEROWYM BERETEM NIŻ DZIW..A TUSKASZENKI.
  • ~st
    (2011-12-03 01:20)
    dziewczyny ok, ale pracować w tvn waltera to obciach.
  • ~Jarek Ziemniak
    (2011-12-02 17:29)
    Ja tvnu nie oglądam , więc mam z dyńki ten głupawy wybór.
  • ~misgdynia
    (2011-12-03 19:31)
    dziewczyny przecież tam nawet nikt nie zagląda z nudów!
    spieprzajcie póki możecie,bo prymitywniej od Kużniara się nie da!!!
  • ~Kornelia
    (2011-12-25 19:32)
    Ludzie, ależ jesteście zazdrośni. Nie lubicie TVN-u to nie oglądajcie, przecież nikt Wam nie każe. Nie musicie jednak na starcie przekreślac dwóch młodych aktorek, które próbują swoich sił gdzie się da. Nie oceniajcie ich po wyglądzie, zanim zobaczycie ich grę aktorską. Weronikę znam osobiście i Wiem, że rolę dostała uczciwie, dzięki swojej ciężkiej pracy i niewątpliwemu talentowi.
  • ~clopsik
    (2015-02-19 01:29)
    Z ulicy nikt nie werbuje ludzi do telewizji to pewne. Mysle ze bez jakichkolwiek znajomosci nie ma szans.Talent rozwija sie w trakcie bo to nic innego jak nauka,lecz zdecydowanie ciezka praca nad przygotowywaniami do roli bycia i wczucia do umownej roli odgrywanej postaci i tekstow na pamiec
  • ~życzliwa
    (2012-01-19 17:26)
    zazdrość aż bije z tych wszystkich komentarzy!!! komuś sie powodzi to już go trzeba zgnoić. a serial oglądam i stwierdzam żźe obie są w porządku i fajnie grają. a weronika to przykład na to że ludzie z małych miejscowości mogą coś osiągnąć. zobaczycie że jeszcze będziecie ją prosić o autografy.
  • ~Kasia ;) Dęblin
    (2012-01-04 20:27)
    Zgadzam się z opiniami ludzi , którzy pisali pozytywnie a ja przeciwnie uwielbiam oglądać tvn , a także nowy serial jakim jest Julia wnosi w moje życie dużo radości a aktorka jest bardzo sympatyczna ;)
  • ~Sławek
    (2011-12-31 12:32)
    Julia Rosnowska jest śliczna!
  • ~anonim
    (2011-12-26 20:58)
    boże... ludzie, nie wiecie co piszecie. nawet nie znacie tych dziewczyn, a zjeżdżacie je z góry do dołu. O Julii niewiele wiem, ale Weronika ciężko haruje w dwóch szkołach, a teraz dodatkowo ma jeszcze sporo roboty na planie. Zastanówcie się zanim przekreślicie jakiegoś człowieka, tylko dlatego że wy nie byliście na tyle odważni, żeby spróbować swoich szans, albo wręcz przeciwnie - próbowaliście i wam nie wyszło. Dajcie ludziom szansę, bo może kiedyś to Wy będziecie potrzebować wsparcia.
  • ~aster()
    (2011-12-02 09:27)
    TVN - Tusk Vision Network
    Kto to ogląda?
    Lemingi z PO
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-02 09:34)
    następne powtarzacze z TVN
  • ~dorota
    (2011-12-02 16:58)
    czyje to coreczki,ze bedziemy musieli je ogladac???
  • ~zeta
    (2011-12-02 15:11)
    te panienki to tańczyływcześniej na rurze ? czy pracowały w galerii ?
  • ~al
    (2011-12-02 13:38)
    Na zdjęciach wyglądają pospolicie. Serial - serialem, moda-moda , krótka lub nie przemijająca sława a jeść trzeba...

    Gdzieś ci wyuczeni aktorzy muszą zarabiać na życie...

    Kiedyś mówiono "Nic nie umiesz - graj"
  • ~Pytajnik
    (2011-12-02 13:05)
    Czy wogóle "kochamy" pracownik stacji TV czy tylko tak nam wmawiają ???
  • ~afrikanner
    (2011-12-02 11:41)
    chyba pokochamy je, jesli mowa o twarzach. Oj niegramotni ci dziennikarze.
  • ~..
    (2011-12-02 09:44)
    biora malolaty z ulicy bo nikt normalny nie chce brac udzialu w tym propagandowym tvn-goownie
  • ~dziurawy stefan
    (2011-12-02 09:07)
    Mozecie nawet wstawic w glowne wydania wiadomosci swieta matke terese i tak nie bede ogladal tej zaprzanej zydowskiej stacji
  • ~moim zdaniem
    (2011-12-02 09:04)
    TVN to stacja skompromitowana, tuba propagandowa Tuska.

Może zainteresować Cię też: