Nowe twarze TVN-u. Zyskają sympatię publiczności?

Nie od dziś wiadomo, że rola w popularnym serialu może z anonimowego aktora zrobić prawdziwą gwiazdę. Czy bohaterki nowej produkcji TVN-u, Julia Rosnowska i Weronika Humaj na stałe zagoszczą w polskim show biznesie?

wróć do artykułu
  • ~moim zdaniem
    (2011-12-02 09:04)
    TVN to stacja skompromitowana, tuba propagandowa Tuska.
  • ~dziurawy stefan
    (2011-12-02 09:07)
    Mozecie nawet wstawic w glowne wydania wiadomosci swieta matke terese i tak nie bede ogladal tej zaprzanej zydowskiej stacji
  • ~aster()
    (2011-12-02 09:27)
    TVN - Tusk Vision Network
    Kto to ogląda?
    Lemingi z PO
  • ~Genitaliusz
    (2011-12-02 09:34)
    następne powtarzacze z TVN
  • ~..
    (2011-12-02 09:44)
    biora malolaty z ulicy bo nikt normalny nie chce brac udzialu w tym propagandowym tvn-goownie
  • ~afrikanner
    (2011-12-02 11:41)
    chyba pokochamy je, jesli mowa o twarzach. Oj niegramotni ci dziennikarze.
  • ~Pytajnik
    (2011-12-02 13:05)
    Czy wogóle "kochamy" pracownik stacji TV czy tylko tak nam wmawiają ???
  • ~al
    (2011-12-02 13:38)
    Na zdjęciach wyglądają pospolicie. Serial - serialem, moda-moda , krótka lub nie przemijająca sława a jeść trzeba...

    Gdzieś ci wyuczeni aktorzy muszą zarabiać na życie...

    Kiedyś mówiono "Nic nie umiesz - graj"
  • ~zeta
    (2011-12-02 15:11)
    te panienki to tańczyływcześniej na rurze ? czy pracowały w galerii ?
  • ~dorota
    (2011-12-02 16:58)
    czyje to coreczki,ze bedziemy musieli je ogladac???
  • ~Jarek Ziemniak
    (2011-12-02 17:29)
    Ja tvnu nie oglądam , więc mam z dyńki ten głupawy wybór.
  • ~st
    (2011-12-03 01:20)
    dziewczyny ok, ale pracować w tvn waltera to obciach.
  • ~misgdynia
    (2011-12-03 19:31)
    dziewczyny przecież tam nawet nikt nie zagląda z nudów!
    spieprzajcie póki możecie,bo prymitywniej od Kużniara się nie da!!!
  • ~:)
    (2011-12-04 12:53)
    WOLE BYĆ MOHEROWYM BERETEM NIŻ DZIW..A TUSKASZENKI.
  • ~pi
    (2011-12-04 20:20)
    w show i owszem, biznes dla promotora
  • ~Kornelia
    (2011-12-25 19:32)
    Ludzie, ależ jesteście zazdrośni. Nie lubicie TVN-u to nie oglądajcie, przecież nikt Wam nie każe. Nie musicie jednak na starcie przekreślac dwóch młodych aktorek, które próbują swoich sił gdzie się da. Nie oceniajcie ich po wyglądzie, zanim zobaczycie ich grę aktorską. Weronikę znam osobiście i Wiem, że rolę dostała uczciwie, dzięki swojej ciężkiej pracy i niewątpliwemu talentowi.
  • ~anonim
    (2011-12-26 20:58)
    boże... ludzie, nie wiecie co piszecie. nawet nie znacie tych dziewczyn, a zjeżdżacie je z góry do dołu. O Julii niewiele wiem, ale Weronika ciężko haruje w dwóch szkołach, a teraz dodatkowo ma jeszcze sporo roboty na planie. Zastanówcie się zanim przekreślicie jakiegoś człowieka, tylko dlatego że wy nie byliście na tyle odważni, żeby spróbować swoich szans, albo wręcz przeciwnie - próbowaliście i wam nie wyszło. Dajcie ludziom szansę, bo może kiedyś to Wy będziecie potrzebować wsparcia.
  • ~Sławek
    (2011-12-31 12:32)
    Julia Rosnowska jest śliczna!
  • ~Kasia ;) Dęblin
    (2012-01-04 20:27)
    Zgadzam się z opiniami ludzi , którzy pisali pozytywnie a ja przeciwnie uwielbiam oglądać tvn , a także nowy serial jakim jest Julia wnosi w moje życie dużo radości a aktorka jest bardzo sympatyczna ;)
  • ~życzliwa
    (2012-01-19 17:26)
    zazdrość aż bije z tych wszystkich komentarzy!!! komuś sie powodzi to już go trzeba zgnoić. a serial oglądam i stwierdzam żźe obie są w porządku i fajnie grają. a weronika to przykład na to że ludzie z małych miejscowości mogą coś osiągnąć. zobaczycie że jeszcze będziecie ją prosić o autografy.