Jeśli doniesienia Faktu są prawdziwe, w najbliższym czasie możemy spodziewać się, że Szymon Majewski będzie częstym gościem kolorowych mediów.

Reklama

"Szymon musi promować programy stacji, pojawiać się na bankietach stacji, aby znowu był odbierany jako twarz TVN" – zdradza informator w rozmowie z Faktem. Tabloid wnioskuje, że jest to wynikiem tego, iż od jakiegoś czasu popularny komik kojarzy się głównie z reklamami jednej z instytucji finansowych, a nie pracą w show-biznesie.

Kapif

Ponoć to właśnie zaangażowanie w kampanię reklamową, jak i coraz mniejsza oglądalność sprawiły, że program "Szymon Majski Show" został zdjęty z anteny i zastąpiony przez show "HDw3D".

Z doniesień Faktu wynika, że na jesieni, w związku z premierą swojego nowego show, Majewski będzie musiał bardzo intensywnie zaangażować się w promowanie nowego projektu nie tylko na antenie, ale również na wszelkiego rodzaju imprezach i bankietach:

"Ma stać się twarzą TVN-u i również w ten sposób walczyć o widza." - podsumowuje nowy zakres obowiązków Majewskiego Fakt.

Kapif

>>>Czytaj także: 87-letni Łapicki lansuje się jak japiszon! Zobacz co założył