Jeśli doniesienia Faktu są prawdziwe, w najbliższym czasie możemy spodziewać się, że Szymon Majewski będzie częstym gościem kolorowych mediów.

"Szymon musi promować programy stacji, pojawiać się na bankietach stacji, aby znowu był odbierany jako twarz TVN" – zdradza informator w rozmowie z Faktem. Tabloid wnioskuje, że jest to wynikiem tego, iż od jakiegoś czasu popularny komik kojarzy się głównie z reklamami jednej z instytucji finansowych, a nie pracą w show-biznesie.

Ponoć to właśnie zaangażowanie w kampanię reklamową, jak i coraz mniejsza oglądalność sprawiły, że program "Szymon Majski Show" został zdjęty z anteny i zastąpiony przez show "HDw3D".

Z doniesień Faktu wynika, że na jesieni, w związku z premierą swojego nowego show, Majewski będzie musiał bardzo intensywnie zaangażować się w promowanie nowego projektu nie tylko na antenie, ale również na wszelkiego rodzaju imprezach i bankietach:

"Ma stać się twarzą TVN-u i również w ten sposób walczyć o widza." - podsumowuje nowy zakres obowiązków Majewskiego Fakt.

>>>Czytaj także: 87-letni Łapicki lansuje się jak japiszon! Zobacz co założył