Zaproszenie kierowane jest do wszystkich dziewczyn, które marzą o karierze w przestworzach i czują się stworzone do pracy na pokładzie samolotu.

Reklama

Kandydatki czeka casting, a oceniać je będzie m.in. Jolanta Pieńkowska, była stewardesa linii Pan Am.

Dziewczyny będą musiały wykazać się znajomością języków obcych, radzeniem sobie z kłopotliwymi sytuacjami oraz praktycznymi stronami pracy na pokładzie (np. utrzymanie się z tacą z kawą i herbatą w symulatorze trzęsienia ziemi). Jurorzy sprawdzą również inteligencję i błyskotliwość dziewczyn.

Dziesięć najlepszych uczestniczek przejdzie do kolejnego etapu rywalizacji i zostaną postawione przed nimi kolejne zadania. Jury sprawdzi, czy mają lęk wysokości, czy potrafią pływać i jak pracują w zespole.

W każdym odcinku odpadać będzie jedna z dziewczyn. Pierwsza odsłona - relacja z castingu już 30 grudnia.

Rywalizację przyszłych stewardes będzie można śledzić od 2 stycznia w każdy poniedziałek w Dzień Dobry TVN. Cykl poprowadzi Bartek Jędrzejak.

Zgłoszenia są przyjmowane za pośrednictwem strony internetowej programu "Dzień Dobry TVN" (specjalna konkursowa zakładka).

Reklama

Rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco, a jest o co walczyć. Organizator konkursu informuje, że najlepsza z uczestniczek dostanie propozycję pracy dla jednej z linii lotniczych.