Ten kanał informacyjny otępia swoich widzów

| Aktualizacja:

Kanały informacyjne są po to, by informować? Okazuje się, że nie zawsze. Z badania przeprowadzonego przez Farleigh Dickinson University wynika, że widzowie amerykańskiego Fox News są gorzej poinformowani na temat bieżących wydarzeń na świecie niż osoby, które w ogóle nie oglądają wiadomości w telewizji - donosi Presserwis .

wróć do artykułu
  • ~paczta swego
    (2011-11-24 18:18)
    Mamo a sąsiad nasikał do buta .
  • ~Golum
    (2011-11-24 23:59)
    TVN - Tusk Vision Network - tyle w temacie
  • ~Seb
    (2011-11-24 20:37)
    Byłem przekonany żę mowa o TVN czy też WSI24 hehehe
  • ~kataryniarz
    (2011-11-24 20:51)
    to tak jak TVN , w końcu nie wiem co się działo w Warszawie 11 listopada ... cały czas leciał ten wóz transmisyjny ... który to rocznik był ?
  • ~gorgona
    (2011-11-24 20:55)
    TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24, TVP1,TVP2,TVP INFO , Polsat, TVN ,TVN24,
  • ~```kasienka```asienka```
    (2011-11-24 21:02)
    no u nas od ogłupiania narodu jest tv trwam, i radio maryja, widac po przykładzie osob głosujących na pis!!!
  • ~Gogh
    (2011-11-24 21:03)
    poza Fox News oglupia TVP1,TVN24/nasza prawda cala dobe/, TVN, Polsat czy jeszcze cos pominalem?
  • ~Wszystko mozna udowodnic
    (2011-11-24 21:09)
    Wniosek powinien byc inny.

    Osoby ogladajace FoxNews nie sa zainteresowane tym co sie dzieje w Egipcie.
    Ich bardziej interesuje to co robia bakierzy i demokraci w kraju.
  • ~rodryg
    (2011-11-24 21:25)
    TVN i oszołomow jak Kolęda itp nic nie przebije , jak nie p[owiedzial to mogl powiedziec lub pomyslec :)
  • ~kamyk
    (2011-11-24 21:38)
    U nas TVN24 moze na począku była to stacja inf.teraz to jest przybudówka PO no tak zdecydowanie stanela po jednej stronie polityczego sporu (PO)że nie idzie tego słuchać a tym bardzej oglądać.
  • ~zorientowany
    (2011-11-24 23:15)
    Ciekawe jest to badanie . W tak wielkim kraju sondę przeprowadzono na 600 osobach.Trochę mi to przypomina badania w Polsce dla Gazety Wyborczej.
    I teraz najważniejsze FOX NEWS jest telewizją sympatyzującą z republikanami
    a teraz rządzą demokraci.Nie tylko na zachodzie Europy, Polsce ale i w USA
    media przekazują wyraźny sygnał że osoby o prawicowych poglądach są
    słabo wykształcone , prymitywne i właściwie stanowią margines.
    Amerykanie wiedzą jednak swoje i bardzo chętnie oglądają tę stację która jest przeciwwagą dla lewicowego CNN.
  • ~widz
    (2011-11-25 00:58)
    ja tego nie oglądam a też nie wiem
  • ~kinoman
    (2011-11-24 23:58)
    TVN24 fajnie się ogląda, ale z dystansem jak telenowele. To nowy gatunek - serial dezinformacyjny.
  • ~luzik
    (2011-11-25 00:18)
    przy TVN chowa się nawet TV białoruś i pekin razem wzięte.
  • ~emeryt 67
    (2011-11-25 08:06)
    obywatelu czy zapłaciłeś ABONAMENT
  • ~observ
    (2011-11-25 01:25)
    a niech ktoś przepyta tę masę gapiącą się twn24. To będzie sensacja !
  • ~Goscioo
    (2011-11-25 07:15)
    HAHAAHAAAA: :D Powinni pobadać polskie reżimowe telewizje, z przodującym TVN-em na czele.
  • ~Osykosy
    (2011-11-25 07:47)
    jaka przybudówka PO?? Raczej Ruchu Palikota i SLD. !!!
  • ~tfuuuuu sk
    (2011-11-25 00:07)
    PO-pula-lar-ne to tylko tvn-jeny a ostanio TVP wraz TVPInfo = rządzi PO najważniejsze wiadomości to PiS kościół, inne kraje i ich kryzys
  • ~ana
    (2011-11-27 10:50)
    Ogladanie TVN nie jest obowiazkowe wiec po co ta jalowa dyskusja?dziwne tylko ze najlepiej wiedza co sie dzieje i mowi w TVN ci ktorzy podobno w ogole nie ogladaja tego kanalu.

Może zainteresować Cię też: