Drakońskie cięcia w TVP, kilkadziesiąt osób straci pracę

| Aktualizacja:

Od przyszłego roku na antenie Telewizji Polskiej będzie można zobaczyć jedynie główne wydanie "Wiadomości" i "Panoramy", stacja rezygnuje z dodatkowych wydań i planuje również cięcia budżetowe. Jak donosi Presserwis, pracę może stracić nawet kilkadziesiąt osób.

wróć do artykułu
  • ~..
    (2011-11-21 11:22)
    HURA ZWOLNIĄ SIE MIEJSCA DLA ZASŁUŻONYCH PROSTYTUTEK PO.
  • ~jan.k
    (2011-11-21 11:31)
    czego mozna sie spodziewac po sojuszu PO PSL SLD wraca stare
  • ~Olgierd
    (2011-11-21 11:40)
    Proponuję zamknąć i zaorać. Pamiętam słowa jednego z prezesów, który wyznaczył sobie cel osiągnięcia poziomu oglądalności i jakości BBC.
    Wyszło jak z drugą Japonią, czyli syf i smród a poziom programów osiągnął poziom bruku. Telewizje zabiły rozgrywki polityczne i tyle w temacie!
  • ~ale ale ale
    (2011-11-21 11:41)
    ale reżimowa szumowina Lis ze swoimi 100 tys. miesiecznie POzostanie na wieki.
  • ~łojciec toruński
    (2011-11-21 11:54)
    tvp to moloch na glinianych nogach... w koszmarnym bydgoskim oddziale pracuja takie gfiasdy, że chce się płakać... amatorszczyzna pełną gębą a zarobki światowe. czas na zmiany!!! dziwne że tvn czy polsat nie wyciągają pieniędzy od Polaków, i radzą sobie!!! TVP- żenada!!!
  • ~Abuk
    (2011-11-21 11:56)
    Hahaha radziłbym się przyjrzeć administracji TVP, bo tam można odchudzać w zbędnych kadrach.
  • ~jolka
    (2011-11-21 12:10)
    Brawo!!Po co w TVP programy informacyjne,wystarczą Fakty TVN.A TVP niech jeszcze przejmie kilku pracowników radia tok fm i daje im programy których nikt nie ogląda!!!
  • ~kermit
    (2011-11-21 13:37)
    re ~.. wytłumacz mi twój tekst bom głupi chyba
  • ~nollet
    (2011-11-25 10:09)
    zlikwidować kosztowną transmisję z watykanu. To kilka milionow oszczędnoasci miesiecznie. zlikwidować wszystkie religijne programy. Kler ma swoją TV, swoje radio niech tam się produkują. Państwo laickie nie mozę zaśmeicać publicznej TV religijnymi wypocinami!
  • ~widz
    (2011-11-25 23:16)
    Można ograniczyć ilość kanałów do dwóch. Jeden rozrywkowo edukacyjny, a drugi informacyjny.
  • ~Ringo
    (2011-11-27 00:02)
    Podobno czas antenowy jest drogi - za jakie grzechy mam oglądać Lisa, Wojewódzkiego, Kamela czy Kużniara? Trzeba na nich zaoszczędzić
  • ~Kogel-mogel
    (2011-11-28 17:27)
    Bardzo dobrze, program I i II powinien w ogóle zniknąć z telewizji ! Te marne redaktorzyny, które tam jeszcze pracują niech się zatrudnią w kościołach, katedrach i wszelkiej maści bazylikach.Tylko do tego się nadają ! Niech pracują za 2000 zł miesięcznie.Niektóre redaktorki się tylko nadają jako gosposie dla proboszczów !