Żona europosła PO dyrektorem TVP1?

| Aktualizacja:

Liliana Sonik pełniąca obecnie obowiązki dyrektora TVP Info jest kandydatką prezesa TVP na dyrektora TVP1 - podaje Presserwis.

wróć do artykułu
  • ~BA
    (2011-11-17 13:07)
    Wycinają schetynowców z telewizji.
  • ~kaczor
    (2011-11-17 21:59)
    Tylko WIelka MIłość mogła by tłumaczyć tak absurdalny pomysł. L jak LEŃ I jak Ignorant L jak LIZUS I jak Intrygantka A jak ANTYTALENT N jak NEPOTYZM A jak AWARIA
  • ~N
    (2011-11-17 13:35)
    Wspaniała i odważna kobieta.
  • ~widz
    (2011-11-17 13:52)
    By żyło się lepiej...Brawo brawo za mordę i PO bandzie...
  • ~lewy czerwcowy
    (2011-11-17 13:57)
    Telewizja publiczna coraz bardziej u -PO- lityczniona, zgodnie z wytycznymi
    KC PO ( dawniej PZPR).
  • ~xyz
    (2011-11-17 15:42)
    Niech tylko przyjdzie komornik z wezwaniem za abonament.Psy już czują mięsko
  • ~oburg2
    (2011-11-17 16:46)
    JEŚLI TO PRAWDA, TO PORA UMIERAĆ!!! MYŚLAŁEM, ŻE DNO TVP JUŻ OSIĄGNĘŁA ALE JAK TO MÓWI SIĘ NA DOLE: HELL IS THE LIMIT!!!
  • ~andy
    (2011-11-17 20:03)
    o co chodzi przecież mamy w 100% telewizję PObliczną...nie to co wstrętnych Kaczorów
  • ~mufin
    (2011-11-17 21:54)
    Litości. Panie Prezesie Braun czy Pan naprawdę nie ogląda telemetrii? Sonik rozwaliła oglądalność Info. Promuje wyłącznie męża i Kraków. I Panowie chcecie mój abonament ? To bezczelność!
  • ~Ewa P.
    (2011-11-17 13:28)
    Co za debile wymyśliły nazwę 'Agencja Produkcji AUDYCJI Telewizyjnych'???
    Audycje (od łacińskiego 'audio' - słuchać) emituje radio.
    Telewizja POKAZUJE różne rodzaje programów audiowizualnych.
    Więc powinno być: Agencja Produkcji Telewizyjnej.
  • ~Krakus
    (2011-11-19 16:49)
    Sonik to wspaniala postać z czasów wali z komuną,wyksztalcoa i kulturalna,przeciez zatrudnil ją PIS.Odczepcie się od rodziny Soników.
  • ~karol
    (2011-11-17 22:09)
    CZy ktoś sprawdzał czy ta Sonik to pełni jakie ś obowiązki. Dzwoniłem wiele razy w piątki nieuchwytna zupełnie?
  • ~Bekoman
    (2011-11-18 09:20)
    Co zazdrościcie. Przecież sami byście to robiły/li!!!
  • ~tolo
    (2011-11-18 09:54)
    Nie ogladam i nie place lajzom
  • ~Amanda
    (2011-11-18 17:41)
    Donal precz z brudnymy łapami od telewizji.
  • ~KIER
    (2011-11-21 07:55)
    POPIE OCZY - WILCZE GARDŁO
    CO ZOBACZY, TO BY ZŻARŁO
    OTO DEWIZA PO
    CORAZ BARDZIEJ SPRAGNIONEJ BO ZABRAKŁO ROSOŁA
  • ~malco
    (2011-11-24 11:04)
    To się nazywa - z angielskiego - SST
    SUPER SONIC TRANSPORT
    Nadaje się też dla innych osób bliskich rządzącym.
    Głupio, że się tyle faktów zbiera na raz, ale nie darmo o PO mówią: "WILCZE OCZY - POPIE GARDŁO, CO ZOBACZY, TO BY ZŻARŁO"
    Ale nie ma się co gorszyć. Kapitalizm to ustrój, w którym JAK MOŻNA UKRAŚĆ - TO SIĘ KRADNIE, JAK MOŻNA OSZUKAĆ, TO SIĘ OSZUKUJE, JAK MOŻNA KŁAMAĆ - TO SIĘ KŁAMIE. I basta!
  • ~filip
    (2011-11-17 13:30)
    Pytam sie gdzie sa te tzw.,,ałtorytety" profesorstwo z UW ,ktore obrzuscalo błotem poprzednikow..gdzie ta aPOlitycznosc???
  • ~hektor
    (2011-11-17 13:22)
    No to macie a-PO-lityczne ,,mendia".POmatoły i reszta ciemnoty.Ja telewizornie wypierdzieliłem juz dawno z domu..bedzie mi tu bydło z łapami do domu wchodzic...dzieciaki czytaja ksiazki a ja sie zacząłem dokształcac,no i nie bede płacil na głupkow...
  • ~nocna zmiana