Żona europosła PO dyrektorem TVP1?

| Aktualizacja:

Liliana Sonik pełniąca obecnie obowiązki dyrektora TVP Info jest kandydatką prezesa TVP na dyrektora TVP1 - podaje Presserwis.

wróć do artykułu
  • ~wstyd wstyd wstyd mi
    (2011-11-17 10:03)
    Czemu mnie to nie dziwi?
    Ten Kaczyński to jednak strasznie niedemokratyczny był i policyjne państwo chciał wprowadzić.
  • ~er
    (2011-11-17 10:13)
    WYDAJE SIĘ, ŻE JEST ONA DOŚĆ JAK NA PLATFUSA NORMALNĄ OSOBĄ
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2011-11-17 10:36)
    MAFIA-tuska OPANOWUJE NASZ KRAJ , TERAZ TO BĘDZIE PROPAGANDA OGŁUPIANIA NARODU W TVP ... TAKA JAK W tvn-24-PO , polsacie-news i super-stacji
  • ~kontakton
    (2011-11-17 10:49)
    W każdej Republice Kolesiów
    się tak robi...
  • ~beret
    (2011-11-17 10:51)
    Kaczyński obsadzał politycznie, Platforma obsadza... fachowców.
    A to, że są członkami TEJ parti to zwykły, nie mający żadnego znaczenia - przypadek.
    Wiadomo wszak, że fachowcy są obiektywni - a już w szczególności w TV - bez względu na to, którą opcję polityczną popierają albo z której się wywodzą.
    No - rzecz jasna, o ile nie są z PiS-u, no bo TAMCI to zawsze są poltyczni i anty systemowi, bez krztyny demokratycznego obiektywizmu... Jeszcze Polska nie zginęła, ale już umiera...
  • ~nocna zmiana
    (2011-11-17 10:53)
    Jak w PRL.
  • ~PlaTfusk
    (2011-11-17 10:57)
    UZUPEŁNIJ WYKROPKOWANE MIEJSCA:
    "W ciągu 10 minut, jakie kronika zajmuje w całym programie filmowym, przesuwają się przed oczami widzów sceny, które szczególnie u prymitywnych ludzi przewyższają oddziaływanie słowa drukowanego . To czego nie był w stanie dopowiedzieć obraz, uzupełniał głos komentarza chwalący triumfy, zdobycze, osiągnięcia „gospodarzy” z III …... . Głównym więc zadaniem …..., było ukazanie jak szczęśliwie, bogobojnie żyje i pracuje ludność …... znajdująca się pod płaszczem troskliwej opieki władz …... "
  • ~vp
    (2011-11-17 11:00)
    Może przewietrzy trochę to towarzystwo reporterów i głupkowatych komentarzy,bo momentami już nie da się słuchać idiotycznych wywodów.
  • ~PlaTfusk
    (2011-11-17 11:07)
    To nie był tekst o TVP ani o TVN:

    W ciągu 10 minut, jakie kronika zajmuje w całym programie filmowym, przesuwają się przed oczami widzów sceny, które szczególnie u prymitywnych ludzi przewyższają oddziaływanie słowa drukowanego . To czego nie był w stanie dopowiedzieć obraz, uzupełniał głos komentarza chwalący triumfy, zdobycze, osiągnięcia „gospodarzy” z III Rzeszy. Głównym więc zadaniem Tygodnika Dźwiękowego, było ukazanie jak szczęśliwie, bogobojnie żyje i pracuje ludność GG znajdująca się pod płaszczem troskliwej opieki władz niemieckich.
  • ~Abuk
    (2011-11-17 11:14)
    Dla pociotków zawsze znajdzie się miejsce, bo już dla ludzi z wykształceniem z zakresu telewizji i filmu nie o czym przekonałem się na własnej skórze.
  • ~gangrena
    (2011-11-17 11:20)
    Kolesiostwo DOBRZE SIE MA W POmatolskiej POlsce!!
  • ~reX
    (2011-11-17 11:20)
    Mnie to nie dziwi, przeciez Donaldus mowil ze telewizja publiczna bedzie odPOlityczniona..
  • ~greg
    (2011-11-17 11:21)
    to dlatego TVPInfo zaczęło gonić TVN we wiarygodności ?
  • ~@wstyd ...
    (2011-11-17 11:21)
    O czym ty mowisz KAPUSIU pelowski???

    TERAZ MAMY PANSTWO POlicyjne!!

    Co - niedowidzasz???
  • ~Zgredek
    (2011-11-17 11:42)
    Największy nierób i intrygant w tvp. Pracowała dla Urbańskiego, dla Frafała i Libertasu, potem dla Napieralskiego i czerwonych, teraz dla zielonych. Lansowała tego biednego męża i wpychała do każdego programu. To fantastycznie, że będzie w jedynce. Dopiero będzie zabawa.
  • ~góral
    (2011-11-17 12:06)
    nareszcie zlikwiduje abonatręt
  • ~rest in PiS
    (2011-11-17 12:44)
    tylko PiS-dzielce mogą uratować nasz kraj!!! Jarosławie Białozębny --- TY jezdeś Wszechmogącym!!!
  • ~BA
    (2011-11-17 13:07)
    Wycinają schetynowców z telewizji.
  • ~bebi
    (2011-11-17 13:11)
    Nareszcie tvp będzie apolityczna tak jak w relacjach z marszu Niepodległości. Dziękujemy ci Axel Springer
  • ~hektor