Ośmioodcinkowy serial sensacyjny „Krew z krwi” w reżyserii Xawerego Żuławskiego i Roberta Wichrowskiego na zlecenie CANAL+ realizuje Endemol Polska. Zdjęcia kręcone będą w Gdyni i Warszawie. Zakończą się w styczniu. Emisja na antenie stacji planowana jest na wiosnę 2012.

Reklama

Sensacyjny serial „Krew z krwi” opowiada historię Carmen - w tej roli Agata Kulesza - wdowy po zamordowanym gangsterze, która by chronić rodzinę jest zmuszona przejąć jego rolę. W filmie obserwujemy jak z pozoru spokojne i poukładane życie rodzinne zamienia się w piekło świata zbrodni i przestępstw. Carmen musi samodzielnie podejmować bardzo trudne decyzje. Nie wie, komu zaufać, a widoczna dla niej wcześniej granica między dobrem a złem zaczyna się zacierać.

"Doskonały scenariusz, wartka akcja, obiecujący duet reżyserski i doborowa obsada – to wszystko atuty najnowszego serialu CANAL+ „Krew z krwi”. W historii wdowy po zamordowanym gangsterze, która zmuszona jest przejąć jego rolę szczególnie inspirujący wydał nam się konflikt między kobiecą wrażliwością a bezwzględnym światem zbrodni i przemocy" - zachwala Beata Ryczkowska – Dyrektor Wykonawcza Pionu Programowego CANAL+ Cyfrowy zlecająca i nadzorująca realizację serialu.

W głównych rolach serialu występują: Agata Kulesza, Iza Kuna, Małgorzata Buczkowska, Zbigniew Stryj, Andrzej Andrzejewski, Łukasz Simlat, Aleksander Domogarov, Szymon Bobrowski, Mariusz Bonaszewski i Maciej Musiał.