Już cztery lata minęły od premiery „You Can Dance – Po prostu tańcz!” w Polsce. Popularny na całym świecie show wyłonił już sześciu najbardziej lubianych polskich tancerzy. Maciej Florek, Artur Cieciórski, Wioleta Fiuk, Anna Kapera, Jakub Jóźwiak oraz Dominik Olechowski to dotychczasowi zwycięzcy. Kto będzie następny?

Reklama

Silne emocje, radość zwycięstwa i niestety gorzki smak porażki towarzyszą uczestnikom każdej edycji. Kto tym razem okaże się najbardziej wszechstronnym tancerzem? Komu wystarczy sił by walczyć do końca? Przygotujcie się na jeszcze większą dawkę wrażeń. „You Can Dance – Po prostu tańcz!” powraca.

Castingi do siódmej edycji programu startują już 11 grudnia w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury. Przesłuchania odbędą się również w: Gdańsku (15 grudnia, Teatr Wybrzeże), Lublinie (19 grudnia, Teatr Muzyczny), Szczecinie (9 stycznia, Teatr Lalek Pleciuga) oraz Warszawie (12 stycznia, Teatr Studio).
Szczegółowe zasady dostępne są na stronie youcandance.tvn.pl.

TVN

Na castingach jurorzy wyłonią 36 uczestników, którzy zachwycili ich swoją osobowością i talentem. Grupa szczęśliwców pojedzie na warsztaty z najlepszymi światowymi choreografami. Gdzie tym razem tancerze będą trenować? To jeszcze przez chwilę pozostanie tajemnicą. Jedno jest pewne. Czekają ich godziny wyczerpujących zajęć z polskimi i zagranicznymi sławami tańca. Nikt nie będzie mógł liczyć na taryfę ulgową!