Tomasz Karolak o śmierci Hanki Mostowiak: Żenada!

| Aktualizacja:

Śmierć Hanki Mostowiak odbija się szerokim echem w polskich mediach. Jeszcze nigdy chyba tragedia w serialu nie wywołała takiego poruszenia w życiu publicznym. Całą sytuacją, mało entuzjastycznie skomentował ostatnio Tomasz Karolak.

wróć do artykułu
  • ~zdegustowany
    (2011-11-15 09:28)
    A ja jestem generalnie zniesmaczony rolami i postawą Karolaka. Odezwał się aŁtorytet!
  • ~zenon
    (2011-11-15 10:05)
    ***** !!! hanka mostowiak nie żyje??? u mnie cały czas tylko Cartoon N. leci.
  • ~norge
    (2011-11-15 11:14)
    Żenada to lizusotwo Karolaka wobec PO i jego udział w Wyjeździe Intergacyjnym. Wazelina mu jeszcze nie wyschła, a sam atakuje innych to tupet jakich mało
  • ~Tola
    (2011-11-15 14:45)
    Karolak kiedyż cię nawet lubiłam, teraz nie mogę na ciebie patrzeć. Sama wazelina.
  • ~1963
    (2011-11-15 14:51)
    Karolak ty peowski szmaciarzu.Wal się!
  • ~Luk
    (2011-11-15 17:05)
    Panie Karolak! Jeżeli producentów stać na "taką smierć", że się wjeżdża samochodem w kartony, to co to za promocja tego niskobudżetowca ? Raczej żenada i wstyd. Pewno gdyby wiedzieli, że się to większym echem odbije zatrudnili by kaskaderów i się przyłożyli do tej sceny, a nie odstawiali chałupnictwo.
  • ~urszulka
    (2011-11-15 17:48)
    ludzie oni tak po prostu uderzyli w kartony przecież w odcinku tym po śmierci Hanki mówili że ona miała tętniaka
  • ~Anna M
    (2011-11-16 07:29)
    KAROLAK TY LEWACKA SZUJO !!!
    A kiedyś Cię nawet lubiłam.
  • ~BM
    (2011-11-17 09:50)
    Zgadzam sie z norge i jeszcze dodam że tacy ludzie jak "gwiazda"PO a nie ekranu zrobią wszystko dla kasy
  • ~rono
    (2011-11-17 21:00)
    Karolak jest SYMBOLEM upadku polskiej kulturyOn i jemu podobni 'artysci' przyczynili sie do wrugowania ludzi zdolnych a bryluja pocioteczni i lizacy d...e wladzy.
  • ~obiektywnie
    (2011-11-21 12:37)
    I kto to mówi? Burakowaty koleś grający rolę przygłupów w tvn-owskich produkcjach.
  • ~Toja
    (2011-11-21 15:54)
    Co tu dużo mówić, większość polskich seriali to żenada.Dziwię się tylko,że te wszystkie "gwiazdy i gwiazdorzy" nie wstydzą się występować w tych infantylnych arcydziełach.
  • ~kiki
    (2011-11-21 18:30)
    cos ciekawego jest w tych komentarzach widac ze te bardzo wulgarne i ohydne to pisza sympatycy pis bo wyzywajac KAROLAKA zarzucaja mu ze sprzyja PO wcale nie odnosza sie to tematu artykulu to jest ta slepa nienawisc pisowska.
  • ~KJYR
    (2012-01-03 15:04)
    KAROLAK PEWNIE MYŚLI, ŻE JEST DOBRYM AKTOREM, BO CHYBA NAWET NIE WIE,ŻE GRA CIĄGLE TAK SAMO, W KAŻDEJ ROLI JEST TAKI SAM.