Kolenda-Zaleska zaatakowała TVN24 na antenie... TVN24

| Aktualizacja:

Katarzynę Kolendę-Zaleską, dziennikarkę stacji TVN24 oraz prowadzącą "Fakty", poniosły nerwy na wizji. W poranku TVN24 dziennikarka stwierdziła, że jej stacja podaje plotki, zamiast sprawdzonych informacji.

wróć do artykułu
  • ~m
    (2011-11-09 15:02)
    Brawo panie Kasiu:-)
  • ~jolc
    (2011-11-10 05:34)
    oni należą do jednej tej samej bandy
  • ~Ewa
    (2011-11-09 20:03)
    To nie dziennikarz tylko propagandysta. Jak można Kużniara tak obrażać.
    On i dziennikarstwo. Też coś!
  • ~D N O
    (2011-11-09 20:08)
    co t o jest k u z n i a r nie znam
  • ~>>>>>>> Zibi <<<<<<
    (2011-11-09 20:07)
    BŁAZEN kużniar TO dziennikarzyna KTÓRY TRZYMA PALEC SZEFOSTWU W
    TYŁKU , PAJAC DO KWADRATU , TRZEBA JESZCZE POCZEKAĆ ZEBY PROPAGANDA tvn-u ZNIKŁA NAM Z EKRANU NA ZAWSZE ...
  • ~zbych
    (2011-11-09 20:11)
    janowak - napisz zmoro [pisowska ile razy obraził Kleinstain ludzi przez lata . Za pewnie nie zliczysz tego bo nawet to badziewie sekty pis-komunistycznej nie ma tylu włosów na głupiej łepetynie . Ta zmora winna już dawno za mściwość, jad, kłamstwo , oszczerstwa odsiadywać dożywocie i jeszcze 77 tygodni po śmierci, by zmazać swoje bezczelne kłamstwa jakimi obrzucał ludzi ta pisowska gadzina.
  • ~zwolennik PO
    (2011-11-09 20:11)
    nie chcemy oglądać telewizji tvn-u która nie mówi prawdy , tylko od lat wspiera tuska i PO
  • ~janek
    (2011-11-09 20:13)
    BAWO KOLENDA za prawdę będzie się trzeba pożegnać , tajk jest w tvn-24
  • ~antyMonia
    (2011-11-09 20:26)
    Bez Kolendy wiemy, że TVN24 to manipulacja, kłamstwa i ogłupianie.
  • ~raf44
    (2011-11-09 20:42)
    TVN24 czyli "sedes w miejskiej toalecie" wreszcie sie przelal i zalecialo smrodem w calej Polskiej telewizji. Co niezwlocznie zauwazyla dyzurna "babcia klozetowa". Chwala jej za to a w nagrode kilka rolek papieru dodupnego hura, hura, hura...
  • ~iti
    (2011-11-09 21:08)
    No i znowu darmowa reklama...a kolenda, gdyby to sie stalo np w Stanach.. juz dawno wylecialaby na zbity pysk.
  • ~obserwator
    (2011-11-09 22:24)
    właśnie może ktoś prawdę powie o propagandzie tvn-u
  • ~Cicero.
    (2011-11-09 22:51)
    Nie przepadam za Panią, ale w tym przypadku popieram. Powiedziała Pani całą prawdę. A Pan Kuźniar tylko telewidzów denerwuje swoimi wypowiedziami.
  • ~slyszycie!!!
    (2011-11-09 23:10)
    JA JA JA, JA JESTEM NAJLEPSZA, WIEM NAJWIECEJ, MAM NAJNOWSZE WIADOMOSCI, A TE MLOKOSY NIC NIE WIEDZA...TYLKO JA WSZYSTKO WIEM NAJLEPIEJ...jA STARA KOLENDA!!!
  • ~Karolina
    (2011-11-10 01:33)
    KOLENDA warta jest tyle co KUZNIAR. Propagandowe d...lizy obozu władzy.
    Niech zyje wolna Polska! I tak Dziennik. pl nie przepusci tego wpisu.
  • ~Artysta
    (2011-11-10 06:09)
    Czyż by Kolęda się NAWRÓCIŁA! Jej klamstwa na wizji dawno już wszyscy ZROZUMIELI!!!
  • ~czytelnik 2
    (2011-11-09 19:49)
    Kużniar jest znany z manipulowaniem wiadomościami.Najgorszy " dziennikarz".
  • ~abc
    (2011-11-10 06:20)
    Ta wypowiedz jest prawdopodobnie obecnością na poranne mszy.Kłamliwa kobitka
  • ~er
    (2011-11-10 13:31)
    TAKIE SAME MENDY, CZYŻBY ZACZYNALI JUŻ MIĘDZY SOBĄ ZAWODY , KTÓRE JEST LEPSZYM DUPOWŁAZEM TYUSKA?
  • ~czytacz
    (2011-11-10 13:36)
    A może ktoś uświadomił by TVN24, że na świecie a agencjach prasowych, tych w kierunku zachodnim, istnieje coś takiego jak "Klauzula Sumienia". Myślę, że dziennikarze wiedzą o czym mówię. Nie było by wtedy wrzucanych kłamliwych i preparowanych często informacji.

Może zainteresować Cię też: