Wielki powrót gwiazdy do TVP. Dostanie program w Dwójce

Do pracy w telewizyjnej Dwójce po czterech latach nieobecności wraca Jolanta Fajkowska. Dziennikarka ma już od czwartku poprowadzić program "Pożyteczni.pl"

wróć do artykułu
  • ~czerwony kapturek
    (2011-11-09 09:23)
    wielcy to jesteście wy durni pismacy a "gwiazdy" też... wypchajcie się debile
  • ~macho
    (2011-11-09 09:24)
    już te jej wykłady bym chciał usłyszeć...
  • ~stały abonenet PRiTV
    (2011-11-09 10:00)
    Jeszcze jedna, kolejna obok rudej Dowborowej z trzódki Terentiew nachalnie wpycha się na ekran. Nic nie potrafiła, niczego nie wnosiła, ale nos w górze, zrozumiała i pełna pychy pod przemożną opieką "carycy TVP".
    Proszę powiedzcie mi, (pytanie retoryczne) jakimi metodami takie nieudacznice potrafią ponownie wpychać się przed kamery?
  • ~Jarząbek
    (2011-11-09 10:12)
    Po co otwierać tę trumnę, żeby był kolejny pogrzeb?
  • ~stary telewidz
    (2011-11-09 10:17)
    Babciu Fajkowska może wystarczy już straszenia naszego pokolenia swoim widokiem, po co przerażać następne. Przecież Ty nic nie miałaś i nie masz do powiedzenia, ani do pokazania. Daj sobie i nam spokój. Odpoczywaj w spokoju i ciesz się resztką życia, jaka Ci jeszcze pozostała. Masz emeryturę i to powinno Ci wystarczyć. Przecież nawet Terentiew w nowej stacji już Cię nie chce!
  • ~Kazik
    (2011-11-09 10:26)
    W TVP brakuje osoby niezależnej z autorytetem o wielkiej kulturze na wizji i w życiu - czyli pani red. ANNY SZULC autorki i znakomitej prowadzącej m.in. programy społecznościowe jak "Babiniec" ,czy program autorski o utalentowanej młodzieży "Pokaż co potrafisz - Akademia IQ"- do dziś nie mającego sobie równego odpowiednika , znakomity był też teleturniej o Francji "Bonjour la France".
    To były programy znakomicie prowadzone przez panią ANNĘ SZULC i autentycznie MISYJNE.
    Teraz mamy sepleniące panienki z kolorowych "gazetek",i a misji pozostał chyba tylko "Koziołem Matołek".
  • ~s
    (2011-11-09 10:35)
    Kolejne zombi wyłazi zza grobu, ratuj się kto może, bo na Brauna nie ma co liczyć!
  • ~sęp
    (2011-11-09 10:35)
    Boże a już się wystraszyłem ,że wraca wielka,,gwiazda'' Hania Lis.
    Kamień z serca mi spadł.
  • ~Geront
    (2011-11-09 11:06)
    A kiedy wróci Bogusia Wander ?
  • ~adam
    (2011-11-09 11:38)
    Odgrzewane kotlety. Jak już raz wejdzie do TV to już nic innego w życiu nie potrafi robić.
  • ~hehe
    (2011-11-09 12:06)
    faktyczni eNEWS ZASŁUGUJE NA rozgłos...
  • ~NN
    (2011-11-09 13:03)
    Powróciła bo zapisała się i popiera tylko ta jedną partię.
  • ~A.
    (2011-11-09 15:06)
    Łomatko, wykladac na uniwersytecie :)))) chyba papier w toalecie? lub lazienki kafelkami? dziś wystarczy miec znany wizerunek i starcza to za stopnie naukowe... rgoza
  • ~ajron1960
    (2011-11-09 16:29)
    Stare proce komuny wracają . Dowbor też już ma swoje programy. Ludzie czy nie ma młodych zdolnych nowych twarzy, czy liczy się tylko kumoterstwo?
  • ~fe
    (2011-11-09 17:15)
    Do Klanu ją...
  • ~Awatar
    (2011-11-09 20:27)
    Szanowni Redaktorzy, w waszym mniemaniu każdy fachowiec (a takim jest pani Fajkowska) jest od razu gwiazdą. To nieprawda! Taka klasyfikacja dowodzi, że niezbyt dobrze znacie język polski i piszecie byle co. Litości!. Miarkujcie swoje określenia, bo jest mi za was wstyd! Gwiazda to jest ktoś wyjątkowy, niepowtarzalny i mający wyjątkowy charme A osoby, które nazywacie "gwiazdami" to siermiężne istoty, czasami przygłupawe, nie mające pojęcia o świcie. Nie przyśpieszajcie intelektualnego upadku tego Narodu, który uważa się za Chrystusa Narodów.
  • ~xyz
    (2011-11-10 06:29)
    Edyta Edyta wróć mowa oczywiście o Wojtczak
  • ~oblatana
    (2011-11-10 07:20)
    Fajkowska - NIC ciekawego !!!
  • ~mesjasz
    (2011-11-10 08:14)
    łopatę w garść i wysłać do budowy dróg