Hanka Mostowiak odeszła, co dalej zadzieje się w serialu?

| Aktualizacja:

W wyemitowanym wczoraj odcinku serialu "M jak miłość" widzowie zobaczyli śmierć Hanki Mostowiak. Grana przez Małgorzatę Kożuchowską bohaterka zmarła na skutek pęknięcia tętniaka mózgu. Jak potoczą się losy pozostałych członków jej rodziny?

wróć do artykułu
  • ~pamela
    (2011-11-08 11:55)
    Hanka Mostowiak odeszła. Co dalej stanie się w serialu? jak to co? Marek będzie ojcem i matka!!! a co do tej sierotki to żadna z niej aktorka...
  • ~Myszka
    (2011-11-08 11:55)
    Hanka wróć ;DD
  • ~Maniak
    (2011-11-08 11:56)
    Pamela nie wypowiadaj się jak się nie znasz , kobieta naprawdę się stara dużo gra i występuje nie czepiaj się jej ... z cb nikt lepszy by nie był
  • ~D.......
    (2011-11-08 12:17)
    szkoda fajnie grala bardzo ja lubie
  • ~harpun
    (2011-11-08 12:24)
    Małgorzata to dobra aktorka, każdy to powiek, kto ją widział w teatrze. Seriale to dno! Podobno jest bardzo konfliktowa i do tego perfekcjonistka, może dlatego odeszła z serialu? przez te 10 lat sporo zarobiła w M jak Maciek z klanu, do tego ma inne serialowe oferty. Z głodu nie umrze.
  • ~ewa
    (2011-11-08 12:26)
    do pameli -chyba nie znasz tej aktorki z innych filmow i przedstawień w teatrze ! jest naprawdę dobrą aktorką i wstydż się za swój komentarz , bo sierotką jestes chyba ty na tym portalu...zazdrościsz Jej???
  • ~sykwa
    (2011-11-08 12:52)
    Bardzo lubię Panią Małgorzatę, jest świetną aktorką...świetnie wciela się w rolę, w którą gra.
  • ~anka
    (2011-11-08 13:34)
    bez Hanki nie ma serialu...
  • ~Anna222
    (2011-11-08 14:09)
    Haniu-Małgorzato:wróć do serialu proszę bez CIEBIE nie ma filmu... A co dalej z Markiem z dziećmi a szczególnie z Mateuszem,lecz Uli i Natalce też będzie przykro,a Ania to będzie miała piekło bo Basia a jak ty będziesz to wszystkiego dopilnujesz więc wróć do nas PROSZĘ CIEBIE WRÓĆ całej rodzinie będzie przykro WRÓĆ,WRÓĆ,DO nas WRÓĆ...
  • ~emka
    (2011-11-08 14:09)
    jak można napisać o sławnej polskiej aktorce sierotka?Umiec dobrze zagrac jest sztuka,i wielki szacunek dla Kożuchowskiej!
  • ~Malusia
    (2011-11-08 14:10)
    KOCHAM ten SERIAL
  • ~emka
    (2011-11-08 14:10)
    tak nie ma serialu bez Hanki!!!
  • ~Tomek
    (2011-11-08 15:02)
    M jak miłosc zaczeło sie z hanka i powinno sie keidys skonczyc z nia lecz tego juz nie bedzie bez Hanki nie ma serialu tyle powiem na ten temat
  • ~Natalia
    (2011-11-08 15:14)
    Wczoraj jak to oglądałam to płakałam.Miałam 2 latka jak oglądałam m jak miłość i do tej pory go oglądam...nie zapomne tej atmosfery jak marek,hania i dzieci mieszkali w grabinie , ile ciepła dawali i wgl...Hania było najlepsza...
  • ~Adrian
    (2011-11-08 15:34)
    Dla mnie nie ma serialu to będzie zupełnie inaczej bez Hanki, ale tak samo by było gdyby odeszła ważna osoba i główna z rodziny Mostowiaków, To już nigdy nie będzie to samo.Szkoda że Hania odeszła.
  • ~Edyta
    (2011-11-08 15:39)
    od wielu lat ogladam ten serial i powiem szczerze, że oststni odcinek z p. Małgorzatą czyli serialową Hanią bardzo mnie wzruszył i mimo, że nadal będę śledziła losy rodziny Mostowiaków to jednak ciężko sobie wyobrazić ten serial bez Hanki. Zyczę powodzenia w dalszej karierze p. Małgorzato :)
  • ~marta
    (2011-11-08 15:39)
    Dobra aktorka w serialu każemu pomagała lubię bardzo ten serial szkoda że odeszła Hanka.
  • ~kicia
    (2011-11-08 15:42)
    Wczoraj jak to oglądałam to sie popłakałam :'-( . Nie ma serialu bez Hanki
  • ~Kris
    (2011-11-08 15:49)
    Ja M jak Miłość oglądam od pierwszego odcinka ciężko sie pogodzić że Hanka nie zagra już,nie ukrywam że łezka zakręciła sie w oku.Odcinki będą kręcone dalej ale każdy wspomni o Hani,ale to już nie będzie to co było z nią.Grała bardzo dobrze w roli Hanki. Ale przecież to tylko film. Pozdrawiam. :)
  • ~Kris
    (2011-11-08 15:53)
    Film oglądam od pierwszego odcinka ludzie sie bardzo z żyli z Hanka bo to ona dużo serca,i radości dawała żeby oglądać. Nie ukrywam że łezka sie zakręciła w oko. Hanke nikt nie zastąpi, poprostu jest bardzo dobrą aktorką. Szkoda takiej decyzji ale to tylko jest film. Pozdrawiam :)