Bilguun zastępuje Szymona, czyżby uczeń przerastał mistrza?

| Aktualizacja:

Bilguun Ariunbaatar z programu "Szymon Majewski Show" błyskawicznie podbił serca publiczności. Jak podaje Fakt, jego popularność jest tak duża, że sympatyczny Mongoł prawdopodobnie poprowadzi własny program, który ukaże się na antenie TVN już najbliższą wiosną .

wróć do artykułu
  • ~winczan
    (2011-11-05 10:09)
    Oj karać za takie ukazanie!
  • ~koko
    (2011-11-05 11:31)
    Bardzo inteligentny gośc! Lubię go i z przyjemnością na niego patrzę
  • ~Tade
    (2011-11-05 14:27)
    Widownia telewizyjna w większości to ludzie niedouczeni i półanalfabeci. Wyrafinowane żarty i podteksty Szymona Majewskiego okazały się za trudne do zrozumienia. Teraz będzie wychodził na scenę tylko sepleniący Mongoł i wszyscy się ucieszą. Szczególnie tym nietrzeźwym wiele do śmiechu nie potrzeba.
  • ~sFLUSTROWANY
    (2011-11-05 14:45)
    POPIERAM!!! przedmówcę o pseudonimie "Tade" Polska inteligencja albo wyginęła w trzech powstaniach i dwóch wojnach albo wyjechała. To - co zostało...
  • ~Anka
    (2011-11-05 17:47)
    Nie napisze doslownie co o nim sadze , bo bym Jego bardzo obrazila.Ale jak go zobacze gdziekolwiek w TV od razu przelacze na inny kanal.A Majewskiego tez nie lubie.
  • ~uu
    (2011-11-05 21:37)
    W jednej z gazet przeczytałem ze własnie ten Momgoł urodził sie w Polsce i płynnie włada tym jjezykiem a nie jak slyszymy w TV seplenienie. To wlasnie POLACY lubia..
  • ~Zbyszek_Gr.
    (2011-11-06 10:06)
    Bardzo dobrze, że tak się dzieje, że ten MONGOŁ wygryza Majewskiego. Temu drugiemu - widać to coraz częściej - woda sodowa uderzyła już do głowy na dobre. Jestem przekonany, że z nadmiaru pieniędzy. Kto to widział, żeby takiemu fircykowi płacić takie pieniądze ! A naprzykład prawdziwy aktor Jan Kobuszewski po 55 latach uczciwej pracy, otrzymuje 1200 zł emerytury !!!
  • ~QAW
    (2011-11-06 18:32)
    Dajcie pokój, gdzie mu tam do Szymona !
  • ~Widz
    (2011-11-14 19:37)
    Może i ten Bill jest sympatyczny, ale na tym jego ganiusz się chyba kończy. Szymon to Szymon, był świetny w tym co robił. Nawet po latach prowadzenia swojego show uwielbiałem go oglądać. Tymczasem Bill, przy całej sympatii, Do poziomu Szymona raczej nigdy nie sięgnie.

Może zainteresować Cię też: