Aż trudno uwierzyć, że ta drobna dziewczyna, będąc w zaawansowanej ciąży, na scenie przeistacza się w pełną charyzmy i emocji artystkę. Jej brawurowe wykonanie rockowego utworu „Run To The Hills" wprawiło w zachwyt jurorów oraz widzów programu.

Reklama

"Monika zaśpiewałaś a ja sobie pomyślałem 'moja dziewczynka'." - powiedział zachwycony Nergal po zakończonym występie Moniki. W kolejnych słowach muzyk wyznał, że pomysł wykonania utworu Iron Maiden wyszedł od niego i wyjaśnił, dlaczego tak zależało mu, by jego podopieczna świetnie zaśpiewała piosenkę właśnie tego zespołu:

"Wokalista tego zespołu Bruce Dickinson dostał propozycję wzięcia udziału jako trener w edycji Voice of England w Anglii i odmówił bo powiedział, że to jest żena i on tego robić nie będzie. I teraz wiesz co, ja sobie pomyślałem tak, Ty zrobisz ten numer, rozpieprzysz wszystko, całą konkurencję, wiadomo świat jest mały, internet, wszystko, ten numer jutro jest w sieci i następnego dnia, może jutro, może za miesiąc, może za rok, cokolwiek, Bruce Dickinson obejrzy ten wykon z Voice of Poland i zrobi się, on nie jest duży, ale zrobi się jeszcze mniejszy. Zrobi się taki malutki, zrobi się potwornie czerwony bo będzie mu tak cholernie głupio i odszczeka te słowa." - zachwycał się Nergal.

Na zakończenie, dumny trener wręczył swojej podopiecznej bukiet białych róż.

Zobaczcie występ Moniki Urlik. Czy Wy też sądzicie, że wokalista Iron Maiden zachwyci się tym wykonaniem tak jak Nergal?

http://youtu.be/wVMoweUArp0