Bilguun zadebiutował na małym ekranie w programie Szymona Majewskiego. Przesympatyczny, nieco pogubiony w otaczającej go rzeczywistości a przede wszystkim potrafiący wprawić rozmawiających z nim celebrytów w zakłopotanie, od razu spodobał się widzom i producentom. Choć teraz już wiadomo, że postać Bilguuna to w znacznej części rola wykreowana na potrzeby telewizji, publiczność tak bardzo pokochała jego żarty, że dowcipny Mongoł z pewnością zagości w polskich mediach na dłużej.

Reklama
Michał Pieściuk / newspix.pl

Jak podaje Fakt, stacja TVN zamierza wykreować Bilguuna na swoją gwiazdę. Młody Mongoł już zastąpił swojego mentora Szymona Majewskiego w roli prowadzącego program "HDw3D" a jak donosi tabloid, wiosną będziemy widywali go na ekranie znacznie częściej. Choć jeszcze nie wiadomo, jak będzie wyglądała formuła programu prowadzonego przez wesołego Mongoła, jedno jest pewne Ariunbaatar z drugoplanowej postaci w "Szymon Majewski Show" pomału staje się pierwszoplanową gwiazdą telewizji.

Czy przypuszczenia Faktu, jakoby Bilguun miał zastąpić Szymona Majewskiego w roli dyżurnego satyryka TVN-u mogą się sprawdzić? O tym z pewnością przekonamy się już niebawem.

A co Wy sądzicie o pochodzącym z Mongolii reporterze, który szturmem podbija polskie media?

Aleksander Majdański / newspix.pl

>>>Czytaj także: Tak Socha całuje Fronczewskiego! Zdjęcia