Słupki oglądalności są dla serialu tym, czym dla sieci handlowej wyniki sprzedaży. Jeśli produkcja nie przyciąga przed telewizory satysfakcjonującej liczby widzów, natychmiast żegna się anteną i nie ma szans na kolejne sezony. Jak podaje portal Światseriali.pl, taki los spotkał już kilka amerykańskich tytułów, wśród nich "Aniołki Charliego", "Free Agents", "H8R", "How to be a Gentleman" i "The Playboy Club".

Reklama

Cy kolejne tytuły, czyli "A Gifted Man", "Pan Am", "Prime Suspect" i "Fringe: Na granicy światów" prawdopodobnie również podzielą ten los. Jak informuje światseriali.pl, widzowie będą musieli pożegnać się także z "Chuckiem", "Gotowymi na wszystko" i "One Tree Hill". Te seriale z kolei są aktualnie na etapie swoich finałowych sezonów.

© 2010 ABC Studios. All Rights Reserved

Zupełnie spokojni mogą być za to fani "Jak poznałem Waszą matkę" oraz "Teorii wielkiego podrywu". Te serialowe hity mają już bowiem zapewnione kolejne sezony. Podobnie wygląda sprawa kultowych "Simpsonów". Homer, Marge, Bart, Lisa i Maggie przynajmniej na razie wciąż będą bawić widzów swoimi pomysłami.

Materiały Prasowe
Materiały Prasowe